„Elvis” trafi na płyty DVD i Blu-ray we wrześniu. Jakie wydania dostaniemy w Polsce?

Filmowa produkcja „Elvis” opowiadająca historię jednego z najpopularniejszych piosenkarzy w historii amerykańskiej estrady zawita na płyty DVD i Blu-ray jeszcze we wrześniu tego roku. Jakie edycje przygotował polski dystrybutor? Poznajcie szczegóły.

Jak już informowaliśmy na łamach Filmożerców, film „Elvis” od 2 września będzie dostępny dla widzów platformy HBO Max. Z kolei na antenie stacji HBO produkcja zadebiutuje 25 września. Teraz mamy także potwierdzenie, daty debiutu filmu na fizycznych nośnikach.

Premierę płyt DVD i Blu-ray z filmem „Elvis” zapowiedziano w Polsce na 28 września. Do sprzedaży trafią wydania na dwóch nośnikach i produkcja nie będzie dostępna w naszym kraju na płytach Ultra HD Blu-ray. Polski dystrybutor przygotował trzy edycje, w tym jedną na nośniku DVD i dwie na płytach Blu-ray. Obok edycji w plastikowym opakowaniu w ofercie dostępny będzie też steelbook. Na niebieskim krążku znajdziemy oryginalną ścieżkę dźwiękową w formacie Dolby Atmos. Jeśli chodzi o polską wersję językową, to możemy liczyć na lektora w formacie Dolby Digital 5.1 i napisy.

elvis wydania blu-ray.jpg

Materiały dodatkowe w filmie „Elvis”

  • Więcej niż życie: historia ELVISA
  • Odpowiedni dla Króla: stylizacje w filmie
  • Viva Australia: odtworzenie kultowych lokalizacji
  • Teledysk Trouble

zdj. Warner Bros. / Galapagos