Emily Blunt dołącza do Ryana Goslinga w filmie „The Fall Guy” o słynnym kaskaderze i łowcy nagród

Ryan Gosling nie rezygnuje z występów w filmach akcji. Aktor, którego możemy oglądać od kilku tygodni w produkcji „The Gray Man”, zagra główną rolę w filmie „The Fall Guy”, pełnometrażowej adaptacji serialowego hitu sprzed prawie 40 lat. Towarzyszyć na ekranie będzie mu Emily Blunt. Ustalono również, kiedy produkcja trafi na ekrany kin.

Oryginalny serial, który był emitowany w latach 1981-1986 przez amerykańską stację ABC, został stworzony przez Glena A. Larsona, a główną rolę grał w nim Lee Majors jako hollywoodzki kaskader. Aby związać koniec z końcem, główny bohater dorabiał sobie jako łowca nagród. O filmowej wersji serialu spekulowano się w Hollywood już od lat. W 2013 roku bliski zagrania w adaptacji był nawet Dwayne Johnson, ale projekt ostatecznie nie doczekał się realizacji.

Sprawdź też: Warner Bros. inwestuje w kontynuację „Jokera”. Budżet filmu niemal trzykrotnie wyższy od „jedynki”. Ile zarobi Lady Gaga?

Reżyserią produkcji zajmie się David Leitch, którego film „Bullet Train” możemy oglądać obecnie w kinach. Studio Universal Pictures wyznaczyło datę premiery filmu „The Fall Guy” na 1 marca 2024 roku. Zarówno Leitch, jak i Gosling będą także producentami. Szczegóły na temat bohaterki, w którą ma wcielić się Emily Blunt, nie są znane.

źródło: deadline.com / zdj. Lionsgate