Emma Stone podkręca tempo! Po „Biednych istotach” czas na nowy film! [ZWIASTUN]

To dobry dzień dla fanów Emmy Stone i jej kolaboracji z Yorgosem Lanthimosem. Ostatni film wspomnianej dwójki, czyli „Biedne istoty” trafił dzisiaj do streamingu, a ich kolejny projekt, antologiczna produkcja „Kind of Kindness” doczekała się właśnie pierwszego zwiastuna i wygląda na to, że tym razem też jest na co czekać!

Emma Stone w nowym filmie Yorgosa Lanthimosa. Mamy zwiastun!

Na platformę Disney+ wkroczyła dzisiaj produkcja „Biedne istoty będąca trzecim wspólnym projektem Yorgosa Lanthimosa i Emmy Stone. Film, który nie dawno przyniósł popularnej aktorce jej drugiego Oscara w karierze, nie jest jednak ostatnim projektem, przy którym duet połączył siły. Właśnie do sieci trafił zwiastun ich kolejnego wspólnego filmu zatytułowanego „Kind of Kindness”.

Kind of Kindness” to filmowy tryptyk opowiadający historię człowieka, który nie miał wyboru, człowieka próbującym przejąć kontrolę nad własnym życiem; policjanta zaniepokojonego faktem, że jego zaginiona na otwartym morzu żona wróciła i wydaje się być zupełnie inną osobą; oraz kobiecie zdeterminowanej, by znaleźć osobę o specjalnych zdolnościach, której przeznaczeniem jest zostanie przywódcą duchowym. Kinowa premiera filmu przypadnie już na 21 czerwca.

Sprawdź też: Netflix ma problem. Ich nowy hit nie wypalił. Widzowie wolą oglądać inny serial.

Lanthimos napisał scenariusz wraz z Efthimisem Filippou, z którym współpracował już wielkokrotnie. Ich wspólnymi siłami powstały takie produkcje jak „Zabicie świętego jelenia”, „Lobster” czy „Kieł”.

Obok Emmy Stone w filmie wystąpili: Willem Dafoe, z którym duet współpracował ostatnio przy „Biednych istotach”, a także Margaret Qualley znana z „Pewnego razu... w Hollywood”, Joe Alwyn („Faworyta”), Jesse Plemons („Breaking Bad”), Hong Chau („Wieloryb”) i Hunter Schafer („Euforia”).

zdj. Searchlight