„Epoka lodowcowa”, „Hokus pokus” i „Zaczarowana” powracają. Zapowiedzi nowych odsłon

Z okazji wirtualnego wydarzenia Disney+ Day do sieci trafiły pierwsze materiały promujące nowe odsłony kultowych serii Disneya. Zobaczcie, jak zapowiadają się kolejne części  „Epoki lodowcowej”, „Hokus pokus” i „Zaczarowanej”.

Kontynuacja filmu „Zaczarowana” trafi do widzów jesienią 2022 roku. Produkcja dostępna będzie dla widzów platformy streamingowej Disney+.

Do swoich ról z pierwszej części w filmie „Disenchanted” wrócili Adams i James Marsden oraz Patrick Dempsey Idina Menzel. Nowych bohaterów zagrali z kolei Yvette Nicole Brown („Community”) i Jayma Mays („Glee”) oraz Maya Rudolph („Big Mouth”), której przypadła rola głównej antagonistki filmu. Scenariusz stworzył Brigette Hales, a za piosenki odpowiadają Alan Menken i Stephen Schwartz

Podczas Disney+ Day pokazano też pierwszą zapowiedź animacji „Ice Age Adventures of Buck Wild”. Produkcja pojawi się na platformie Disney+ już 28 stycznia 2022 roku.

Na jesień przyszłego roku zapowiedziano natomiast premierę „Hokus pokus 2”. Na pierwszym zdjęciu z filmu możecie zobaczyć, jak w swoich rolach ponownie prezentują się Sarah Jessica Parker, Bette Midler i Kathy Najimy. Bohaterki powrócą jako wygłodniałe wiedźmy, które do życia przez przypadek przywróciły trzy młode kobiety. Bohaterki będą musiały znaleźć sposób na pokonanie czarownic, zanim te przejmą kontrole nad całym Salem i zaczną siać spustoszenie na całym świecie.

W filmie występują również: Hannah Waddingham, Sam Richardson, Whitney Peak, Lilia Buckingham, Belissa Escobedo, Doug Jones, Juju Brener, Froy Gutierrez, Taylor Henderson i Nina Kitchen. Za reżyserię odpowiada Anne Fletcher znana z pracy przy takich produkcjach jak „Narzeczony mimo woli”, „Kluseczka” i „Mama i ja”.

Hokus Pokus 2

zdj. Disney