Europejski „Reżim” z Kate Winslet na czele. Będzie nowy hit od HBO?

Już za niecały miesiąc na platformie HBO Max pojawi się nowy miniserial „Reżim” z Kate Winslet w głównej roli. Nowa produkcja oryginalna została napisana przez Willa Tracy’ego oraz wyreżyserowana przez Stephena Frearsa i Jessicę Hobbs. Zobaczcie nowy zwiastun.

Kate Winslet z główną rolą w nowym serialu HBO. Zwiastun „Reżimu

Serial „Reżim” rozgrywa się w alternatywnej wersji świata i zabierze nas do nowoczesnego europejskiego reżimu, który chyli się ku upadkowi. W roli dyktatorki zobaczymy Kate Winslet. Wydarzenia pokazane w serialu rozegrają się na przestrzeni roku wydarzenia i pokażą, co doprowadziło do ostatecznego upadku tyranii.

Sprawdź też: Disney+ podniósł ceny i stracił ponad 1 mln subskrybentów.

Twórcy chcieli skupić się na tym, aby przeanalizować strukturę upadku totalitarnego systemu od środka. Kate Winslet wcieliła się nie tylko w główną bohaterkę serialu, czyli kanclerz stojącą na czele państwa, ale czuwała nad serialem także jako producentka wykonawcza.

Twórcą serialu jest Will Tracy, jeden ze scenarzystówSukcesji”, a wyreżyserowaniem odcinków zajął się Stephen Frears, twórca znany z pracy przy serialach „Skandal w angielskim stylu” czy „Boska Florence”. „Reżim” pojawi się na platformie HBO Max już 4 marca. W Polsce oraz naszej części Europy będzie to okres, na który przypadnie przemianowanie serwisu HBO Max w platformę o skróconej nazwie Max.

Obok laureatki Oscara w obsadzie serialu znaleźli się jeszcze: Guillaume Gallienne, Andrea Riseborough, Martha PlimptonMatthias Schoenaerts, Hugh Grant, Danny Webb, David Bamber, Henry Goodman, Stanley Townsend, Louie Mynett, Rory Keenan, Karl Markovics i Pippa Haywood.

zdj. HBO