Ewan McGregor i Ethan Hawke jako przyrodni bracia w zwiastunie filmu „Raymond and Ray”,

Platforma Apple TV+ zaprezentowała pierwszy zwiastun swojego nowego filmu „Raymond and Ray”, którego gwiazdami są Ewan McGregor i Ethan Hawke. Jak zapowiada się produkcja o przyrodnich braciach, którzy muszą spełnić ostatnią wolę ojca? Przekonajcie się.

Film opowiada historię dwóch przyrodnich braci, którzy wychowali się w cieniu okropnego ojca.  Okazuje się, że ostatnią wolą ojca było, aby jego synowie osobiście wykopali jego grób, co ma pomóc im w tym, aby na nowo odkryć samego siebie i przetworzyć, to kim stali się jako mężczyźni zarówno z powodu ojca, jak i wbrew niemu. Nie obędzie się jednak bez złości, bólu i odrobiny szaleństwa. Film do własnego scenariusza wyreżyserował Rodrigo García, twórca popularnego serialu „Terapia” od HBO. W gronie producentów znajdą się Alfonso Cuarón, Bonnie Curtis i Julie Lynn.

Sprawdź też: Mamy pierwsze opinie o reboocie „Hellraisera”. Wygląda na to, że to kolejny sukces Hulu.

Ewan McGregor, jak i Ethan Hawke pojawili się ostatnio w serialach platformy Disney+. Pierwszy z nich powrócił do roli Obi-Wana w serialowej produkcji studia Lucasfilm, a drugi pojawił się jako główny złoczyńca w serialu Mrvela pod tytułem „Moon Knight”. Premierę filmu „Raymond and Ray” zapowiedziano na platformie Apple TV+ na 21 października. Od 14 października produkcję będzie można oglądać w wybranych kinach.

zdj. Apple TV+