Ewan McGregor ponownie jako Obi-Wan? Aktor mówi: Tak

Ewan McGreogor w jednym z wywiadów przeprowadzonych zaraz po otrzymaniu Złotego Globu odniósł się do ewentualnego powrotu do roli Obi-Wana Kenobiego. Aktor nie miałby nic przeciwko. 

Latem zeszłego roku dowiedzieliśmy się, że tematyka trzeciego z zaplanowanych spin-offów Gwiezdnych Wojen będzie tyczyć się mistrza Jedi, Obi-Wana Kenobiego. Informacja ta wywołała mnóstwo spekulacji dotyczących ewentualnego odtwórcy roli Kenobiego. Wśród wymienianych nazwisk dość często pojawiał się Ewan McGregor, który miał już okazję wcielić się w tę postać w wyreżyserowanej przez Georgea Lucasa trylogii prequeli. Jak się okazuje, powrót McGregora do roli mistrza Jedi nie jest niemożliwy, a sam aktor nie ma nic przeciwko, co przyznał w jednym z ostatnich wywiadów. 

Przechwytywanie.JPG

Mnóstwo się o tym mówi, ale na razie to tylko wszystko. Ja sam byłbym szczęśliwy móc znowu zagrać tę rolę, ale na razie nie ma żadnych konkretnych planów. Bardzo spodobał mi się najnowszy film z uniwersum. Widziałem go w okresie Bożego Narodzenia i muszę przyznać, że jest bardzo ładny. 

Zdjęcia do solowego filmu Obi-Wana Kenobiego mają rozpocząć się na początku 2019 roku. Produkcja prawdopodobnie ukaże się w kinach w połowie 2020 roku

źródło: