Ezra Miller na nowym nagraniu z planu filmu „The Flash”

W Londynie cały czas trwają prace na planie filmu „The Flash”. Najnowsze nagranie ze stolicy Anglii pokazuje Ezrę Millera wracającego do roli Barry'ego Allena.

Nie znamy szczegół kręconej sceny, ale na nagraniu widzimy także nieznanego aktora przypominającego nieco Millera, co wywołało od razu lawinę spekulacji sugerujących, że może być to moment, w którym Barry Allen spotyka jedną ze swoich alternatywnych wersji. Przypomnijmy, że film będzie bazował na komiksie Flashpoint” opowiadającym o tym, jak Barry budzi się w alternatywnym świecie, w którym nie posiada mocy Flasha, jego matka żyje, Batmanem jest Thomas Wayne, a nie Bruce, a mieszkańcy Atlantydy toczą wojnę z Amazonkami.

W obsadzie produkcji są Ben Affleck i Michael Keaton wracający do roli BatmanaSasha Calle grająca Supergirl, Maribel Verdu, która zagra matkę Flasha, Kiersey Clemons mająca zagrać Iris West oraz Ron Livingston w roli ojca Flasha. W pozostałych rolach wystąpią: Saoirse-Monica Jackson, Rudy Mancuso oraz Ian Loh, który zagra młodego Barry'ego Allena.

Premiera filmu „The Flash” została wyznaczona na 4 listopada 2022 roku.

zdj. Warner Bros.