„Falcon i Zimowy żołnierz” powrócą na plan w Czechach

Wczoraj informowaliśmy Was, że na planie wyczekiwanego serialu Marvel Studios dostrzeżono Erin Kellyman, mającą najpewniej wcielić się w członkinię zespołu Thunderbolts. Z kolei dzisiaj dowiedzieliśmy się, że gdy tylko uporają się ze zdjęciami w Atlancie, twórcy „Falcona i Zimowego żołnierza” mogą zostać zmuszeni do powrotu na plan w Czechach. Najnowsze, nieoficjalne raporty wskazują, że dokrętki na terenie naszego południowego sąsiada mogą potrwać od 29 września do 12 października

Przedstawiciele Marvela nie pokusili się o skomentowanie sprawy (ani o potwierdzenie wznowienia produkcji serialu w ogóle). Parę dni temu fotką z planu w Atlancie podzieliła się gwiazda produkcji, Anthony Mackie. Znajdziecie ją poniżej. Przypomnijmy, że serial miał trafić na platformę Disney+ jeszcze w sierpniu tego roku, ale produkcja została trwale opóźniona przez pandemię.    

Wydarzenia przedstawione w „Falcon i Zimowy żołnierz” będą osadzone po filmie „Avengers: Koniec gry”, kiedy to Falcon zyskał miano Kapitana Ameryki. Jak zdradził sam Kevin Feige, serial skoncentruje się na tym, co Sam Wilson zamierza uczynić z dziedzictwem swojego przyjaciela, Steve'a Rogersa.

W obsadzie serialu są Anthony Mackie wracający jako Falcon, Sebastian Stan wcielający się w Zimowego żołnierza, Emily VanCamp, która wraca jako Sharon Carter oraz Wyatt Russell wcielający się w Johna Walkera, znanego lepiej jako U.S. Agent, pracujący dla rządu zastępca Kapitana Ameryki. Nie zabraknie też Daniela Brühla wracającego w roli Barona Zemo.

źródło: Comic Book / zdj. Disney