Fani chcą TEGO AKTORA jako Batmana w filmie „The Brave and the Bold”. Znacie go z hitów telewizji

Medialny szum wokół castingu najważniejszych superbohaterów z nowego DCU rozpala wyobraźnię fanów na całym świecie. Po pierwszych (rzekomo) poważnych kandydatach do roli Supermana do sieci przedostaje się coraz więcej potencjalnych pretendentów do wcielenia się w Batmana. Jednym z faworytów wielu miłośników uniwersum DC jest w tej kwestii Jensen Ackles

Jensen Ackles jako Batman? Tego chcą fani. A co na to sam aktor?

Jensen Ackles jako Batman? Foto z serialu The Boys za Prime Video.jpg

Ackles, którego możecie kojarzyć z takich hitów telewizji, jak „Supernatural” czy „The Boys”, miał okazję odnieść się do plotek łączących go z kreacją Mrocznego Rycerza. 45-letni aktor, model i piosenkarz wziął ostatnio udział w evencie Jus In Bello Convention, podczas którego mógł skonfrontować się z fanami w kwestii potencjalnego castingu

Nawet gdybym coś wiedział, nie powiedziałbym Wam. To znaczy, czy mógłbym to zrobić? Jasne. Czy chciałbym to zrobić? Tak”. – wyznał licznie zgromadzonym fanom Ackles w trakcie włoskiego konwentu. Gwiazdor telewizji jest jak najbardziej gotowy do zmierzenia się z legendą Batmana, lecz, jak przyznaje, nikt nie komunikował się z nim w tej sprawie na poważnie. 

Sprawdź też: Totalna porażka „Flasha”. Widzowie nie chcą oglądać Ezry Millera

Podczas spotkania z fanami gwiazdor „Nie z tego świata” zażartował sobie z castingu Batmana, twierdząc, że z rolą zwiąże się najpewniej ktoś zdecydowanie bardziej popularny, choćby Pedro Pascal, który przeżywa obecnie niesamowity rozkwit kariery. „Niech Bóg Cię błogosławi, Pedro. Po prostu wymiatasz, stary. Daj mi znać, gdy z czegoś zrezygnujesz”. – skwitował humorystycznie Ackles.

Dodajmy, że Ackles miał już w swojej karierze niejedną styczność z kreacją Batmana. Oprócz wielu ról typowo ekranowych w CV Amerykanina znajdziemy też wiele projektów głosowych. Na polu dubbingowym gwiazdor 3. sezonu „The Boys” miał okazję wystąpić w roli Batmana w animacjach takich, jak „Batman: Under the Red Hood”, „Batman: The Long Halloween” czy tegoroczny „Legion of Super Heroes”. 

The Brave and the Bold” – co wiemy o pierwszym filmie z Batmanem w DCU?

Pierwszy film o Mrocnym Rycerzu wewnątrz zrebootowanego uniwersum DC od Jamesa Gunna będzie bazował na słynnej serii komiksowej Granta Morrisona. To właśnie w cyklu szkockiego artysty doszło do wprowadzenia Damiana Wayne'a, syna Batmana i jednocześnie nowego Robina. Widowisko ma zapoczątkować stworzenie nowego ekranowego świata Bat-rodziny. Jako reżyser z filmem związał się Andy Muschietti („Flash”, seria „To”). 

Źródło: Deadline / Twitter / Zdj. DC Comics / Prime Video