Fani chcą, żeby to on zagrał Batmana. Z pomocą przyszła sztuczna inteligencja [FANART]

James Gunn znalazł już nowego Supermana, ale cały czas stoi przed jeszcze jednym dużym zadaniem castingowym – znalezieniem aktora, który przywdzieje kostium Batmana. Fani mają swojego faworyta, a sztuczna inteligencja podpowiada, jak Jensen Ackles mógłby wyglądać w roli Mrocznego Rycerza.

Jensen Ackles zagra Batmana? Sztuczna inteligencja stworzyła fanart.

Od kilku tygodni spora część fanów DC Comis, żyje tematem obsadzenia nowego Batmana. Jako wymarzony kandydat do zagrania głównej roli w filmie „The Brave and the Bold” najczęściej wymieniany jest ostatnio Jensen Ackles znany przede wszystkim z wieloletniej roli w serialu „Supernatural”, którego ostatnio mogliśmy oglądać na małym ekranie w trzecim sezonie „The Boys”.

Ackles nie kryje swojego zamiłowania do postaci Batmana, czym zyskuje sobie dodatkowe uznanie wśród fanów Mrocznego Rycerza i miał już także kilkukrotnie styczność z kreacją Bruce'a Wayne'a. Aktor udzielał głosu Batmanowi w animacjach takich, jak „Batman: Under the Red Hood”, „Batman: The Long Halloween” czy tegoroczny „Legion of Super Heroes”.

Sprawdź też: „Cieszę się, że nie mrugnąłem” – Nicolas Cage ocenia swój „występ” we „Flashu”.

Jak na razie proces przygotowywania nowego filmu o Mrocznym Rycerzu w świecie DC tworzonym przez Jamesa Gunna został wstrzymany przez strajki scenarzystów i aktorów, więc do samego castingu jeszcze długa droga, ale fani nie tracą czasu i za pomocą sztucznej inteligencji stworzyli fanart przedstawiający Jensena Acklesa w roli Mrocznego Rycerza. Rezultat możecie zobaczyć poniżej. Jak wrażenia?

Niedawno z filmemBatman: The Brave and the Bold” jako reżyser związał się Andy Muschietti odpowiadający za „Flasha”, ale po porażce jego najnowszej produkcji wielu zakłada, że James Gunn będzie chciał znaleźć innego kandydata do objęcia sterów nad projektem. Aktualnie film najpewniej nie ma też scenarzysty.

Jensen Ackles jako Batman

zdj. Warner Bros.