„Fantastyczna Czwórka” ma nową gwiazdę. Do filmu Marvela dołącza Natasha Lyonne

Mamy kolejne wieści na temat nowego filmu o Fantastycznej Czwórce. Do widowiska, które wprowadzi kultową komiksową grupę do świata MCU dołączyła właśnie Natasha Lyonne, aktorka znana w ostatnich latach przede wszystkim za sprawą cenionych przez widzów seriali „Russian Doll” i „Poker Face”.

Gwiazda „Poker Face” w nowym filmie Marvel Studios

W ostatnim czasie docierało do nas wiele informacji na temat castingu do „Fantastycznej Czwórki” – jeszcze w ubiegłym tygodniu pisaliśmy o obsadzeniu roli kultowego złoczyńcy uniwersum Marvela, Galactusa. Teraz kolejne wieści o przyszłym filmie pojawiły się na Deadline. W raporcie tego magazynu czytamy, że z projektem połączyła się Natasha Lyonne, którą niedawno mogliśmy oglądać w odcinkowym komedio-kryminale „Poker Face” od Riana Johnsona. Nie ujawniono jeszcze, kogo aktorka zagra w nowym filmie MCU – sama wytwórnia nie zabrała głosu w sprawie castingu.

Fantastyczna Czwórka Natasha Lyonne.JPG

Natasha Lyonne w serialu „Poker Face” (zdj. Peacock)

Natasha Lyonne dołączyłała do obsady, w której są już przede wszystkim: Pedro Pascal jako Reed Richards, Vanessa Kirby jako Sue Storm, Joseph Quinn jako Johnny Storm i Ebon Moss-Bachrach jako Ben Grimm. Na ekranie pojawią się też Paul Walter Hauser („Richard Jewell”), Julia Garner („Ozark”), John Malkovich („Ripley”) oraz Ralph Ineson („Pierwszy omen”).

Sprawdź też: Apple TV+ szykuje kolejny hit. Tom Hiddleston i Willem Dafoe zdobędą Mount Everest

Wyreżyserowaniem filmu zajmie się Matt Shakman. Scenariusz napisali Ric Pearson, Josh Friedman, Jeff Kaplan i Ian Springer. Prace na planie mają wystartować jeszcze latem tego roku. Z kolei kinową premierę Fantastycznej Czwórki” wyznaczono na 25 lipca 2025 roku.

Źródło: Deadline / zdj. Marvel / Peacock / Disney