Film „Clifford. Wielki czerwony pies” z pełnym zwiastunem

Kilka tygodni po przesunięciu premiery oraz podjęciu decyzji o hybrydowej dystrybucji, studio Paramount Pictures pokazało nowy zwiastun filmu „Clifford. Wielki czerwony pies”. Zobaczcie, jak zapowiada się produkcja, która miała trafić do widzów już we wrześniu tego roku.

Główną bohaterką filmowej produkcji o przygodach Clifforda jest mała dziewczynka (Derby Camp), która nawiązuje przyjaźń z drobnym, czerwonym szczeniakiem podarowanym jej przez magicznego ratownika zwierząt (Cleese). Bohaterka nie spodziewa się, że gdy obudzi się następnego dnia, jej nowy towarzysz będzie liczył sobie ponad trzy metry wysokości i z trudem mieści się w jej nowojorskim apartamencie. 

W głównych rolach wystąpili: Horatio Sanz, Sienna Guillory, Kenan Thompson i John Cleese. Film wyreżyserował Walt Becker, a scenariusz przygotowali David Ronn i Jay Scherick. Amerykańska premiera filmu „Clifford. Wielki czerwony pies” została zapowiedziana na 10 listopada. Film trafi wówczas do kin i na platformę Paramount+. W Polsce film „Clifford. Wielki czerwony pies” wejdzie do kin 3 grudnia 2021 roku.

zdj. Paramount Pictures