Film na wieczór? Platforma Max proponuje Wam swój kinowy MEGA HIT

Jeśli zastanawiacie się, jaki film wybrać dzisiaj na wieczorny seans. To odnotujmy, że jeden z największy kinowych hitów tego roku właśnie doczekał się premiery w streamingu. Trzy miesiące po premierze na dużym ekranie na platformę Max zawitał dzisiaj film „Godzilla x Kong: Nowe imperium”.

„Godzilla x Kong” od dzisiaj na platformie Max! W jakiej jakości?

Mamy pierwszą głośną premierę filmową po starcie platformy Max w Polsce. Od 4 lipca widzowie serwisu Max mogą sięgać już po nowe widowisko z Godzillą i Kongiem.

Po 98 dniach od debiutu na dużym ekranie film „Godzilla x Kong: Nowe imperium” doczekał się właśnie premiery na platformie Max, co daje widzom możliwość obejrzenia filmu w domowym zaciszu. Film trafił do oferty serwisu streamingowego w rozdzielczości 4K z systemem obrazu HDR oraz oryginalną ścieżką dźwiękową Dolby Atmos. W przypadku polskich ścieżek dźwiękowych musimy zadowolić się wyłącznie dubbingiem. Istnieje także opcja wybrania oryginalnej wersji z polskimi napisami.

Sprawdź też: Max uzupełnia ofertę. Świetny serialowy kryminał i serialowa nowość od DC Comics.

Godzilla i Kong: Nowe imperium jest drugim co do wielkości hitem Warner Bros. z trwającym jeszcze roku. Widzowie zapłacili za bilety na seanse na całym świecie ponad 558 mln dolarów i jeśli chodzi o filmy tej wytwórni, to tylko druga „Diuna” poradziła sobie lepiej.

Dodajmy do tego, że od 14 maja film obecny jest już w ofertach serwisów VOD, w których trzeba dodatkowo zapłacić za wypożyczenie lub zakup produkcji. Teraz możecie już sięgnąć po ten tytuł także w ramach podstawowej oferty platformy Max, gdzie można obejrzeć go w ramach płaconego co miesiąc abonamentu bez żadnych dodatkowych kosztów.

zdj. Max / Warner Bros.