Film o kultowym przeciwniku Spider-Mana i nowe „Karate Kid” mocno opóźnione

Studio Sony Pictures wprowadziło spore zmiany w swoim kinowym harmonogramie i mocno opóźniło między innymi superbohaterską produkcję Kravenie. Powodów do zadowolenia nie mają też fani czekający na powrót do świata „Karate Kid”.

Premiery filmów Kraven Łowca” i Karate Kid” opóźnione

Na ekranowy debiut Kravena Łowcy, znanego z komiksów przeciwnika Spider-Mana będziemy musieli poczekać o kilka miesięcy dłużej. Studio Sony Pictures zdecydowało, że premiera filmu jednak nie odbędzie się 30 sierpnia. Kinowy debiut został opóźniony aż na 13 grudnia 2024 roku. Film Kraven Łowca” przejmuje tym samym pierwotną datę zarezerwowaną dla premiery filmu Karate Kid”, który doczekał się następnego opóźnienia.

Ostatnio mówiło się, że tytuł ten zawita do widzów 10 stycznia 2025 roku, a teraz premierę przesunięto o kolejne miesiące, na 30 maja 2025 roku. To oznacza, że produkcja pojawi się dopiero po debiucie szóstego i jednocześnie finałowego sezonu „Cobra Kai” od platformy Netflix, który jest kontynuacją przygód głównych bohaterów poprzednich filmów z tej serii. W miejsce premiery filmu o Kravenie, czyli 30 sierpnia wytwórnia umieściła natomiast Sony horror They Listen od studia Blumhouse.

W komiksach Kravena wyróżnia się super siłą, niesamowitą zwinnością i wyostrzonymi zmysłami. Potrafi także sprawnie posługiwać się zarówno bronią białą, jak i palną. Główną gwiazdą produkcji jest Aaron Taylor-Johnson. W obsadzie filmu Kraven Łowca” są także Alessandro Nivola i Christopher Abbott, Ariana DeBose, Fred Hechinger i Russell Crowe. Reżyserem filmu „Kraven The Hunter” został JC CHandor, twórca najlepiej znany z produkcji pt. „Potrójna granica” od Netfliksa.

zdj. Sony Pictures