Filmowi Beatlesi wybrani. To oni zagrają słynnych muzyków w czterech filmach!

Hollywood ma ambitne plany dotyczące stworzenia filmowej serii opowiadającej historię członków legendarnego zespołu The Beatles. Wytwórnia Sony Pictures i reżyser Sam Mendes, chcą nakręcić osobne produkcje o każdym z czterech muzyków i właśnie znaleźli odtwórców głównych ról.

Sam Mendes znalazł swoich Beatlesów. To oni zagrają w filmach o słynnej kapeli

W lutym tego roku ujawniono plany na stworzenie aż czterech biograficznych produkcji opowiadających historię członków zespołu The Beatles. Każdy film ma przedstawić widzom historię słynnej grupy z perspektywy innego muzyka. Wszystkie filmy dla wytwórni Sony Pictures wyprodukuje należące do Sama Mendesa firma Neal Street Productions.

Nagrodzony Oscarem reżyser osobiście zajmie się wyreżyserowaniem i wyprodukowaniem każdego z filmów, które będą realizowane za zgodą i z pełną autoryzacją Paula McCartneya, Ringo Starra oraz rodzin George'a Harrisona i Johna Lennona. Możemy więc liczyć na to, że w filmach usłyszymy oryginalne utwory zespołu.

Sprawdź też: Polski thriller kryminalny wielkim hitem Netfliksa. Oglądają go na całym świecie.

Z najnowszych przecieków z Hollywood wynika, że główne role w filmach zagrają: Harris Dickinson (John Lennon), Paul Mescal (Paul McCartney), Barry Keoghan (Ringo Starr) i Charlie Rowe (George Harrison). Filmy doczekają się osobnych kinowych premier w 2027 roku. Prace na planie mają ruszyć w Wielkiej Brytanii w połowie 2025 roku.

źródło: The InSneider / zdj. Disney / Apple / Amazon