Finałowy zwiastun filmu „Thor: Miłość i grom” i nowy klip ze Strażnikami Galaktyki

Dokładnie dwa tygodnie dzielą nas od kinowej premiery filmu „Thor: Miłość i grom”. Z tej okazji Marvel zaprezentował finałową zapowiedź wideo, odkrywając w niej sporo nowych ujęć oraz pokazał kolejny fragment widowiska.

W filmie „Thor: Miłość i grom” główny bohater produkcji grany przez Chrisa Hemswortha będzie nadal posługiwał się swoim nowym toporem nazywanym Stormbreakerem, którego zyskał w produkcji „Avengers: Wojna bez granic”. Z kolei Jane Foster chwyci w produkcji za naprawioną wersją Mjolnira, który został zniszczony w poprzednim filmie o przygodach Thora przez Helę. Najprawdopodobniej za zreperowanie potężnego młota będzie odpowiadał krasnolud Eitri the Dwarf King, który zajmował się wykuwaniem najpotężniejszych broni i artefaktów w uniwersum Marvela i odpowiada za stworzenie zarówno Mjolnira, jak i Stormbreakera

Sprawdź też: Kto zginie w finale 4. sezonu „Stranger Things”? Jeden z gwiazdorów zapowiada masakrę.

Do kin superbohaterskie widowisko Thor: Miłość i grom” zawita już 8 lipca 2022 roku. W obsadzie produkcji znaleźli się: Chris Hemsworth wcielający się ponownie w postać Thora, Natalie Portman, a także Tessa ThompsonJaimie Alexander, Russell Crowe, Matt Damon, Jeff Goldblum oraz Christian Bale wcielający się w postać naczelnego złoczyńcy filmu, Gorra. Reżyserią zajął się Taika Waititi odpowiadający za trzecią odsłonę przygód Thora.

zdj. Marvel