„Flash” błyskawicznie pojawi się online. Co z premierą na HBO Max?

Jeśli nie macie ochoty na wizytę w kinie na „Flashu” i czekać na pojawienie się cyfrowej kopii lub nie możecie doczekać się już, aby powtórzyć sobie widowisko Warnera w domowym zaciszu, to mamy dobrą wiadomość. Wygląda na to, że film z Ezrą Millerem w błyskawicznym tempie zawita do serwisów VOD.

Flash” błyskawicznie trafi do serwisów VOD

Najnowsze informacje dotyczące premiery „Flasha” w cyfrowej dystrybucji sugerują, że widowisko będzie miało zaledwie miesięczne okno wyłączności dla kinowej dystrybucji. Pierwsza solowa produkcja o najszybszym herosie DC Comics ma zawitać do cyfrowej dystrybucji już 18 lipca. Jak na razie data ta dotyczy wyłącznie premiery w USA. Nie mamy jeszcze pewności, czy film trafi wówczas również do serwisów VOD w Polsce jest to mało prawdopodobne.

Jeśli faktycznie „Flash” pojawi się w tym terminie online, to będzie oznaczało, że trafi na mały ekran ledwie miesiąc po premierze w kinach, która odbyła się 16 czerwca. Będziemy mieli więc do czynienia z kolejnym błyskawicznym przeniesieniem produkcji do dystrybucji cyfrowej – od kinowego debiutu miną zaledwie 32 dni.

Sprawdź też: Czy Jennifer Lawrence miała romans z Liamem Hemsworthem? Aktorka odpowiada.

W podobnie krótkim odstępie z kin do cyfrowej dystrybucji zawitało też ostatnie superbohaterskie widowisko Warnea, czyli „Czarny Adam”. Produkcja będąca owocem długoletniej walki Dwayne'a Johnsona o wprowadzenie na duży ekran jednego z antybohaterów znanego z uniwersum DC Comics debiutowała w kinach 21 października, a już 22 listopada dostępna była w serwisach VOD. Na 16 grudnia został natomiast wyznaczony debiut „Czarnego Adama” na platformie HBO Max (56 dni po debiucie w kinach). Jeśli studio zastosowałoby podobny przelicznik przy okazji „Flash”, to oznaczałoby to jego debiut w streamingu około 11 sierpnia. Jak na razie są to jednak tylko luźne wyliczenia. Obecnie nic nie wskazuje na pewno na to, żeby „Flash” miał trafić do HBO Max w ciągu najbliższych kilku tygodni. Jeśli pojawią się nowe informacje w tej kwestii, damy Wam znać.

zdj. Warner Bros.