Florence Pugh pokazuje wideo z „Thunderbolts”. Marvel wprowadził dziwną zmianę w tytule

Marvel rozpoczął prace na planie swojego nowego filmu. Florence Pugh wcielająca się w jedną z głównych gwiazd produkcji „Thunderbolts” pokazała fanom MCU nagranie z planu przyszłorocznego widowiska i przy okazji ujawniła nieco dziwną zmianę tytułu.

Florence Pugh wraca jako bohaterka Marvela. Zmiana tytułu filmu Thunderbolts

Florence Pugh, którą cały czas możemy jeszcze oglądać na ekranach kin w filmie „Diuna: część druga” zaangażowała się już w kolejną z głośnych produkcji. Aktorka rozpoczęła prace na planie filmu
Thunderbolts”, w którym powróci jako Yelena Belova, którą poznaliśmy w filmie o Czarnej Wdowie. Informacja o ogłoszeniu startu zdjęć została okraszona prawie dwuminutowym nagraniem z planu. Aktorka zabrała nas na krótką wycieczkę po planie filmu, pokazując swój nowy wygląd – mamy okazję zobaczyć, że włosy bohaterki są nieco krótsze niż w serialu „Hawkeye”, a jej kostium również przeszedł lekkie zmiany.

Sprawdź też: „Diunę 2” za chwilę obejrzymy online! Kiedy premiera na HBO Max?

Pugh ujawniła także pierwsze zdjęcie z filmu przedstawiające jej bohaterkę mierzącą do kogoś z broni. Mieliśmy też okazję zobaczyć oficjalne logo filmu „Thunderbolts”, które znalazło się na oparciu krzesła reżysera Jake’a Schreiera. Wprawni fani zauważyli, że w tytule filmu zaszła drobna korekta. Na końcu studio zdecydowało dodać się gwiazdkę i wygląda na to, że produkcja trafi do kin jako „Thunderbolts*”. Trudno na razie odgadnąć, co oznacza ta pozornie niewielka zmiana, ale na pewno została wprowadzona w jakimś konkretnym celu. 

Produkcja skoncentruje się na pokazaniu pierwszej wspólnej przygody gru antybohaterów działających na zlecenie amerykańskiego rządu. W jej skład będą wchodzili: Jelena Belova (w tej roli Florence Pugh), Red Guardian (David Harbour), Ghost (Hannah John-Kamen), Taskmaster (Olga Kurylenko), US Agent (Wyatt Russell) i Zimowy żołnierz (Sebastian Stan). Kinowa premiera filmu zaplanowana jest na 5 maja 2025 roku

zdj. Marvel