Frank Grillo zagra w 2. sezonie „Peacemakera”. Będzie chciał pomścić syna

Frank Grillo pojawi się jako Rick Flag Sr. w drugim sezonie serialu „Peacemaker”. Aktor najpierw zadebiutuje w nowym uniwersum DC w animowanej produkcji, ale dzisiaj potwierdzono, że powtórzy rolę także w aktorskiej produkcji z Johnem Ceną w roli głównej.

Frank Grillo w obsadzie drugiego sezonu Peacemakera

Frank Grillo przez lata pojawiał się w epizodycznej roli w filmowych produkcjach Marvela w roli Brocka Rumlowa, ale aktor wielokrotnie narzekał, że jego udział w MCU nie został należycie wykorzystany. Teraz będzie miał okazję pokazać się w konkurencyjnym uniwersum, do którego zaciągnął go sam James Gunn. Aktor pojawi się na najpierw w animowanym serialu o zespole Creature Commandos, w którym zagra Ricka Flaga Seniora, czyli ojca bohatera, w którego w filmach wcielał się Joel Kinnaman.

Dzisiaj potwierdzono, że Grillo powtórzy rolę Flaga w drugim sezonie serialu „Peacemaker” i będzie chciał wyrównać rachunki z tytułowym bohaterem, który zabił jego syna. Tak o pojawieniu się aktora w serialu poinformował nas James Gunn: „Miło mi ogłosić, że wspaniały Frank Grillo powróci do roli Ricka Flaga seniora – roli, którą po raz pierwszy zagra w animowanej produkcji Creature Commando”.

Creatures Commando

Współzałożyciel DC Studios potwierdził też, że nie będzie to tylko epizodyczna rola i aktor będzie pojawiał się przez cały sezon, a następnie dodał: „Christopher Smith i Rick senior mają trochę niedokończonych spraw do załatwienia…” sugerując, że bohater grany przez Grillo będzie chciał pomścić śmierć syna.

Przypomnijmy, że w drugim filmie o Legionie samobójców Peacemaker na rozkaz Amandy Waller zabił Ricka Flaga Jr. granego przez Kinnamana. Później pokazano nam, że bohater grany przez Johna Ceną żałował swoich czynów, ale Rick Flag Senior raczej będzie miał to gdzieś (przynajmniej na początku).

W głównej roli jako Peacemaker wraca John Cena. W obsadzie są też Viola Davis jako Amanda Waller oraz Xolo Maridueña jako Jaime Reyes. Powrotu Peacemakera należy spodziewać się najwcześniej dopiero w drugiej połowie przyszłego roku.

zdj. Lionsgate / Warner Bros.