Gal Gadot na plakacie szpiegowskiego akcyjniaka Netfliksa. Streamer liczy na widowisko na poziomie „Bourne’a”?

Plotki o żeńskim Jamesie Bondzie wzbudziły w sieci szczególnie negatywne poruszenie, ale może widzowie dadzą szansę zupełnie nowej bohaterce inspirowanej kultowym agentem? Z pewnością liczy na to Netflix, który zaczął już zagęszczać atmosferę przed premierą oryginalnego szpiegowskiego thrillera „Misja Stone”. Zerknijcie na nowy plakat z gwiazdą produkcji, Gal Gadot.

Projekt zapowiada się w kategoriach żeńskiego odpowiednika takich cyklów jak „Mission Impossible” czy „James Bond”. W filmie Gadot wcieli się w postać Rachel Stone, topowej agentki CIA, której przypadnie zadanie strzeżenia niebezpiecznego sekretu związanego z wpływową agencją Charter, czuwającą nad globalnym bezpieczeństwem

Obok byłej uczestniczki konkursu Miss Universe w głównych rolach „Heart of Stone” zobaczymy też Jamiego Dornana oraz gwiazdę Bollywoodu Alię Bhatt. Aktor znany z serii „50 twarzy Greya” wystąpi w roli szpiega o imieniu Parker, zaś Brytyjka sportretuje hakerkę Keyę. Projekt reżyseruje Tom Harper („Peaky Blinders”) według skryptu Grega RuckiAllison Schroeder.

Sprawdź też: Te filmy znikną niedługo z CANAL+ Online. Ostatni moment, żeby je nadrobić!

Premiera filmu odbędzie się już za niecały miesiąc, a dokładnie 11 sierpnia.

Gal Gadot MIsja Stone nowy plakat.JPG

Zdj. Netflix