Oferta platformy streamingowej CANAL+ Online zostanie w najbliższych dniach pozbawiona kilkunastu filmowych produkcji. Jeśli chcieliście nadrobić takie tytuły jak chociażby „Żeby nie było śladów”, „Halloween zabija”, „Ostatniej nocy w Soho” czy „Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun” to zostało Wam niewiele czasu.
Z oferty CANAL+ Online niedługo zniknie kilkanaście filmów
Oprócz wspomnianych wyżej tytułów z katalogu zniknie też kilka starszych produkcji takich jak: „Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej pioruna”, „Noc w muzeum”, „Czwarta władza” z Tomem Hanksem i Meryl Streep oraz piąty sezon serialu „The Last Kingdom”.
Sprawdź też: Uwielbiany przez widzów serial powrócił. Nie pomylcie platform!
Wraz z końcem lipca z oferty serwisu CANAL+ Online usunięty zostanie także film „Memoria” z Tildą Swinton w roli głównej. Bohaterką produkcji jest Jessica, którą atakuje huk, metaliczny, głośny, przeszywający – jakby wydobywał się z wnętrza planety dźwięk. Prześladuje ją podczas bezsennych nocy, zaskakuje w najmniej spodziewanych momentach jej podróży po Kolumbii. Ten dźwięk ją przeraża, ale również fascynuje. Czy postradała zmysły? Memoria to transcendentalna, hipnotyzująca podróż – opowieść o pamięci indywidualnej i zbiorowej, o tajemnym, niewidzialnym pomoście między teraźniejszością i przeszłością, o współczesnym świecie, który wydaje się wyhodowany, sztuczny i który łatwo można zainfekować.
Lista filmów i seriali usuwanych z CANAL+ Online w lipcu i sierpniu:
- „Diabelska Otłchań” do 22 lipca
- „Żeby nie było śladów” do 23 lipca
- „Halloween zabija” do 23 lipca
- „Książe: Bezcenna prawdziwa historia” do 27 lipca
- „Ja też nienawidzę Suzie” do 30 lipca
- „Reakcja łańcuchowa” do 31 lipca
- „Jestem Ren” do 31 lipca
- „The Last Kingdom” sezon 5 do 31 lipca
- „Szef roku” do 31 lipca
- „Obrońcy Poczty” do 31 lipca
- „Noc w muzeum” do 31 lipca
- „Memoria” do 31 lipca
- „Morderca z Whitechapel” do 31 lipca
- „Dzik” do 31 lipca
- „Fistaszki” do 31 lipca
- „Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej pioruna” do 31 lipca
- „Gdy byłeś daleko” do 31 lipca
- „Harry Palmer: Teczka Ipcress” do 31 lipca
- „Desperat” do 1 sierpnia
- „Kim jest Chislaine Maxwell?” do 1 sierpnia
- „Czwarta władza” do 1 sierpnia
- „Osaczeni” do 1 sierpnia
- „Zakochany” Berlin do 1 sierpnia
- „Ostatniej nocy w Soho” do 2 sierpnia
- „Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun” do 3 sierpnia
zdj.