Gal Gadot NIE wróci jako Wonder Woman? Sprzeczne sygnały od aktorki i studia

Przyszłość Gal Gadot w roli Wonder Woman może okazać się bardziej skomplikowana i niejednoznaczna niż nam się wydawało. Aktorka ponownie próbuje przekonać widzów, że powróci do roli dzielnej Amazonki w kolejnym filmie, ale z samego studia płyną do nas zupełnie przeciwne sygnały.

Zamieszanie z powrotem Wonder Woman. Gal Gadot kontra zakulisowe informacje ze studia

Mimo że już wiele miesięcy temu James Gunn dementował informacje o rzekomym zwolnieniu Gal Gadot, to większość obserwatorów zakładała, że nowy szef DC Studios będzie chciał rozpocząć kolejny rozdział filmowego DC z nową Wonder Woman. Tymczasem na początku sierpnia głos w tej sprawie zabrała sama zainteresowana i stwierdziła, że usłyszała od Gunna oraz Petera Safrana, że będzie miała okazję powrócić w trzecim filmie o Wonder Woman. Co więcej, aktorka promująca aktualnie swój nowy film „Misja Stone” powtórzyła właśnie te słowa w kolejnym z wywiadów, w którym jeszcze dobitniej zasugerowała swój powrót do roli Diany:

„Zostałam zaproszona na spotkanie z Jamesem Gunnem i Peterem Safranem. O to, co mi powiedzieli, cytuję: Jesteś w świetnych rękach. Będziemy rozwijać Wonder Woman 3 wspólnie z tobą. Kochamy twoją Wonder Woman i nie masz się o co martwić” – stwierdziła Gadot w rozmowie z magazynem Flaunt.

Sprawdź też: „Misja Stone” – recenzja nowego filmu Netfliksa. Licencja na zanudzanie.

Szybko na tę wypowiedź nieoficjalnymi kanałami postanowiło odpowiedzieć samo studio Warner Bros. Z raportu serwisu Variety dowiadujemy się, że sytuacja Gal Gadot jest nieco bardziej skomplikowana, niż wynika to ze słów samej aktorki. Według źródeł związanych ze studiem trzeci film „Wonder Woman” nie jest w fazie rozwoju, a Gunn i Safran nie mają obecnie planów dotyczących żadnego projektu „Wonder Woman” w nowym DC Universe. Jedynym projektem, który nawiąże do świata Amazonem, będzie na razie serial „Paradise Lost” powstający dla serwisu Max.

Zakulisowe źródło twierdzi też, że Gunn oraz Safran nie złożyli aktorce żadnej deklaracji na temat stworzenia Wonder Woman 3 – nie odbyła się ponoć żadna wiążąca dyskusja na temat przyszłości Gal Gadot w nowym świecie DC Comics. Doniesienia ze studia precyzują, że aktualnie nowe szefostwo DC Studios skupia się na realizowaniu projektów wchodzących w pierwszą fazę nazywaną Gods and Monsters, a ich priorytetem jest film o Supermanie.

źródło: variety.com / zdj. Xavier Collin / depositphotos