Świat „The Boys” rośnie w oczach! Serial „Gen V” przedłużony na drugi sezon!

Serialowe uniwersum „The Boys” rośnie jak na drożdżach! Nie musieliśmy zbyt długo czekać na ogłoszenie decyzji o przedłużeniu pierwszego aktorskiego spin-offu popularnej serii na kolejny sezon. Amazon poinformował właśnie, że serial „Gen V” otrzyma drugi sezon.

Będzie drugi sezon serialu „Gen V”. Pokolenie V wróci na Prime Video

Serial „Gen V” zadebiutował 29 września bieżącego roku i od razu spodobał się widzom oraz krytykom. Produkcja opowiadająca o losach młodych superbohaterów, uczęszczających do specjalnej uczelni prowadzonej przez Vought International zebrała aż 97% pozytywnych recenzji, a wśród widzów pozytywnie ocenia ją 76% głosujących. Wiadomość o przedłużeniu serialu na drugi sezon nadchodzi na chwilę przed premierą szóstego epizodu, który trafi do widzów serwisu Prime Video już jutro. Pierwsza seria będzie liczyła w sumie 8 odcinków, a emisja ostatniego zaplanowana jest na 3 listopada.

Drugi sezon serialu będzie kontynuował historię młodych supków muszących zmierzyć się z konsekwencjami swoich działań i sekretami szkoły. Zdjęcia do drugiego sezonu powinny rozpocząć się w przyszłym roku. Jak na razie nie wiemy jeszcze, kiedy „Gen V” powróci do nas z nową serią. Na pewno stanie się to już po premierze czwartej serii „The Boys”.

O tym, że Amazon wspólnie z twórcami serialowego świata „The Boys”, ma ambitne plany na rozwijanie tego świata, mówiło się już od kilku tygodni. Oprócz potwierdzonego już czwartego sezonu „The Boys” i zapowiedzianej właśnie drugiej serii „Pokolenia V” planowane są też inne spin-offy. Więcej o tym pisaliśmy na Filmożercach w artykule: „The Boys” dopiero się rozkręca! Amazon chce więcej brutalnych historii o superbohaterach.

zdj. Prime Video