„The Boys” dopiero się rozkręca! Amazon chce więcej brutalnych historii o superbohaterach

The Boys” to serial, który szydząc z klisz superbohaterskiego gatunku, nie stroniąc od brutalności i wulgarnego języka podbił serca widzów na całym świecie. Produkcja doczekała się jak na razie trzech sezonów, ale widzowie czekają z niecierpliwością na kolejne przygody Rzeźnika i jego ekipy. Nie musicie martwić się o przyszłość „The Boys” to uniwersum dopiero się rozkręca!

Uniwersum The Boys” rośnie! Prime Video liczy na kolejne spin-offy 

Uniwersum serialu „The Boys” już od zeszłego roku nie bazuje wyłącznie na najpopularniejszej produkcji o przygodach Rzeźnika i jego zdeterminowanej w dążeniu do pozbywania się superbohaterów drużyny. W zeszłym roku na platformie Prime Video zadebiutował pierwszy spin-off będący animowaną produkcją o tytule „Diabolical”. Serial będący antologią samodzielnych historii z tego świata zebrał w miarę pozytywne recenzje i opinie od widzów, ale nie okazał się na pewno tak wielkim hitem jak „The Boys”. Już za moment uniwersum zostanie rozszerzone o pierwszy aktorski spin-off „Gen V” opowiadający historię zupełnie nowych bohaterów, uczniów szkoły dla specjalnie uzdolnionych ludzi starających się o etat superbohatera. Nie musi to być jednak wcale ostatni tego typu serial osadzony w uniwersum „The Boys”. Showrunner głównego serialu Eric Kripke chce kontynuować rozwijanie spin-offów i okazuje się, że ma pełne poparcie od Amazona!

O przyszłość całego świata „The Boys” spytano ostatnio Vernona Sandersa, dyrektora Amazona i  okazuje się, że „Gen V” to tylko początek aktorskich spin-offów szykowanych przez Prime Video. Przekonywał on, że platforma jest w pełni zaangażowana w rozwijanie tego uniwersum. „Powiem tak: Eric od lat miał wizję, dokąd to wszystko zmierza, i ciągle o tym rozmawiamy. Rozmawiamy ciągle o tym, co będzie dalej” – Sanders  powiedział w ostatnim wywiadzie dla Entertainment Weekly.

Gen V” ma być jak drugie „The Boys”. Serial nie skończy się na jednym sezonie!

Co naturalne obecnie Amazon koncentruje się na nowym serialu i kolejnej odsłonie „The Boys”, ale wszyscy są przekonani, że świat tych produkcji będzie nadal rozwijany. „Jest jeszcze za wcześnie, aby o tym mówić, ale wierzymy w Erica i jeśli on będzie zainteresowany kontynuowaniem tej historii, będziemy pierwszymi w kolejce, którzy zechcą z nim pracować. Teraz koncentrujemy się jednak nad Gen V i czwartym sezonie The Boys, który moim zdaniem zachwyci fanów”.

Mimo wyważonego podejścia do ujawniania konkretnych informacji na temat przyszłości uniwersum Sanders dał nam jasno do zrozumienia, że „Gen V” nie skończy się na jednym sezonie. „Jeśli fani zareagują na serial tak, jak my na niego reagujemy, to powstanie jeszcze wiele sezonów. Zgodnie z głównym planem Erica, Michele i Tary, myślę, że te seriale będą nadal ze sobą korespondować w zabawny sposób” – dodał na koniec swojej wypowiedzi.

Koniecznie sprawdź też:

źródło: ew.com / zdj. Prime Video