George Clooney i Brad Pitt po latach znowu razem na ekranie! Tak wyglądają w nowym filmie Apple'a

Apple przygotowuje się do pokazania pierwszego zwiastuna swojego nowego filmu z gwiazdorską obsadą. Na chwilę przed premierą zapowiedzi produkcji „Wolfs”, w której główne role grają niezapomniany George Clooney i Brad Pitt, do sieci trafił pierwszy teaser pokazujące, jak po latach na ekranie prezentuje się duet znany nam doskonale z trylogii „Ocean's”.

Nadchodzi zwiastun nowego filmu z Clooneyem i Pittem

Film, w którym George Clooney i Brad Pitt stworzą parę głównych bohaterów, opowie historię dwóch samotnych specjalistów od rozwiązywania problemów, którzy zostali przydzieleni do tego samego zlecenia. Produkcję „Wolfs” do własnego scenariusza wyreżyserował Jon Watts, filmowiec znany przede wszystkim z pracy przy trylogii o Spider-Manie z Tomem Hollandem

Clooney i Pitt czuwali nad projektem również jako producenci z ramienia swoich firm Smokehouse Pictures i Plan B Entertainment. Mówi się, że każdy z aktorów otrzyma za udział w produkcji przynajmniej 20 mln dolarów. Jutro w sieci zadebiutuje pierwszy zwiastun, a na razie możecie sprawdzić pierwszy teaser.

Sprawdź też: Powstanie serial w świecie „300”. Snyder chce eksplorować homoerotyczność Spartan.

Film tworzony był dla platformy Apple TV+, ale wiemy, że „Wolfs” przed debiutem w streamingu doczeka się limitowanych pokazów na ekranach kin. Premierę wyznaczono na 20 września tego roku. W obsadzie filmu są też Amy Ryan („Gdzie jesteś, Amando?”, „Zbrodnie po sąsiedzku”), Austin Abrams („Zróbmy zemstę”, „Papierowe miasta”) i Poorna Jagannathan („Jeszcze nigdy...”, „Długa noc”).

Źródło: Discussing Film / zddj. Warner Bros.