Gerard Butler jako agent CIA w nowym action thrillerze. Zobaczcie pełny zwiastun „Kandahar”

Wytwórnia Open Road Films udostępniła w sieci pełny zwiastun nowego thrillera akcji z Gerardem Butlerem w roli głównej. Za reżyserię filmu zatytułowanego „Kandahar” odpowiada Ric Roman Waugh, z którym Butler pracował już między innymi przy widowisku „Świat w ogniu”.

Butler gra w filmie tajnego agenta CIA pracującego na Bliskim Wschodzie. Wyciek pilnie strzeżonych danych sprawia, że prawdziwa tożsamość agenta oraz szczegóły jego misji zostają ujawnione. Przygwożdżony na terytorium wroga bohater i jego tłumacz rozpoczynają desperacką walkę o życie – muszą uciekać przed elitarną jednostką sił specjalnych i przedrzeć się przez pustynie do miejsca ewakuacji w Kandaharze.

Sprawdź też: „Pierścienie Władzy” to spektakularna klapa? Większość widzów nie dotrwała do końca sezonu

Poza Butlerem w filmie pojawiają się Nina Toussaint-White, znana między innymi z obsady miniserii „Bodyguard” oraz Bahador Foladi mający w dorobku rolę w cyklu szwedzkich kryminałów „Johan Falk”.

Scenariusz do „Kandahar” napisał Mitchell LaFortune, były oficer wojskowego wywiadu. Na chwilę obecną nie wiemy, jakie role obejmą w filmie Toussaint-White i Foladi.

W USA kinowa premiera filmu odbędzie się 26 maja.

zdj. STX Films