Serial „Pan i Pani Smith” z imponującą obsadą. Zobaczcie nowy zwiastun!

Platforma Prime Video udostępniła w sieci nowy zwiastun odcinkowej przeróbki rom-coma akcji „Pan i Pani Smith”. W produkcji, która z pomocą znajomej opowieści omówi kondycję współczesnych romantycznych relacji zobaczymy Mayę Erskine („Niebieskooki samuraj”) i Donalda Glovera („Atlanta”). 

W serialu „Pan i Pani Smith” zobaczymy sporo znajomych twarzy

W serialowej wersji „Pana i Pani Smith” zobaczymy odświeżoną historię małżeństwa, które poznaliśmy w głośnej komedii akcji z 2005 roku o tym samym tytule. Fabuła skupia się wokół pary znudzonych małżonków, którzy dowiadują się, że oboje są zabójcami wynajętymi przez konkurencyjne agencje.

Sprawdź też: Tak miały wyglądać „Gwiezdne wojny” od twórców „Gry o Tron”. Czy taki film spodobałby się fanom?

Obok wcielających się w główne role Glovera i Erskine w obsadzie są też Michael Coel („Mogę cię zniszczyć”), John Turturro („Big Lebowski”), Paul Dano („The Batman”), Wagner Moura („Narcos”), Parker Posey („Schody”), Alexander Skarsgård („Sukcesja”), Sarah Paulson („The Bear”), Ron Perlman („Zaułek koszmarów”), Eiza Gonzalez („Baby Driver”), Sharon Horgan („Nieznośny ciężar wielkiego talentu”), Ursula Corbero („Dom z papieru”) i Billy Campbell („Cardinal”).

Serialowe „Pan i Pani Smith” z premierą w lutym

Jako showrunnerka nad tytułem czuwała natomiast współtwórczyni Francesca Sloane („Atlanta”, „Fargo”), która pełni również funkcję producentki wykonawczej całego przedsięwzięcia.

Glover jest współtwórcą i producentem wykonawczym „Pana i Pani Smith”. W jednym z ostatnich wywiadów gwiazdor „Atlanty” przyznał, że serialowa reinterpretacja opowieści o parze zabójców będzie zupełnie odrębna od filmowego pierwowzoru i przedstawi głębszą opowieść poświęconą współczesnym związkom i małżeństwom. „Dlaczego ludzie jeszcze za siebie wychodzą? I tak połowa z tych związków kończy się rozwodem. Jaki jest tego cel?” – pytał Glover, przybliżając temat serialowego remake'u. „Skupimy się na tym, czym małżeństwo rzeczywiście jest, na zaufaniu, na pracy zespołowej, na samotności”.

Premiera serialu w ofercie platformy Amazona odbędzie się już 2 lutego

Zdj. Amazon Prime Video