Gotowi na kolejne walki w drugim sezonie „Record of Ragnarok”? Mamy zwiastun i datę premiery

Netflix przygotowuje się do pokazania swoim widzom drugiego sezonu serialu anime „Record of Ragnarok” na podstawie publikowanej w odcinkach w magazynie „Monthly Comic Zenon” popularnej mangi. Zobaczcie zwiastun nowych odcinków.

Znowu na całym świecie zaczynają się walki między bogami i ludźmi, w których stawką jest przetrwanie ludzkości. Krew leje się gęsto, a powietrze raz po raz przecinają pięści. Los planety zależny jest od rezultatu 13 pojedynków między reprezentantami bogów i ludzi. Przygotujcie się na brutalne rozstrzygnięcia.

Sprawdź też: Netflix zainteresowany rynkiem wysokobudżetowych gier wideo? Na to wskazują nowe ogłoszenia rekrutacyjne.

Drugi sezon „Record of Ragnarok” zostanie podzielony na dwie części. Pierwsza z nich składająca się z 10 odcinków zadebiutuje na platformie Netflix już 26 stycznia. Kolejne pięć odcinków zostanie wyemitowanych w późniejszym terminie. Za serialową adaptację mangi „Record of Ragnarok” odpowiadają: reżyser Masao Okubo oraz Kazuyuki Fudeyasu i Yuka Yamada pracujący nad kompozycją serialu.

Mangowy pierwowzór sprzedany w ponad 14 mln egzemplarzy otrzymał liczne nagrody, m.in. Kono Manga ga Sugoi! 2019 (w kategorii „Manga dla mężczyzn”), japońską nagrodę księgarzy dla polecanych komiksów (Nationwide Bookstore Employees' Recommended Comics) w 2019 roku oraz drugą nagrodę Manga Shimbun!.

zdj. Netflix