Gotowi na mocne uderzenie? „Detektyw” wkracza w decydującą fazę. Zwiastun 4. odcinka

Czwarty sezon „Detektywa” wkrcza w decydującą fazę. Na HBO Max możecie oglądać już trzeci odcinek produkcji z Jodie Foster, a następny epizod otrzymał właśnie zwiastun. Jak dalej potoczy się śledztwo? Zobaczcie zapowiedź czwartego rozdziału „Krainy nocy”.

Detektyw: Kraina nocy” – kiedy czwarty odcinek na HBO Max?

Nowy rozdział serialu kryminalnego, napisany i wyreżyserowany przez Issę López opowiada historię policjantek Elizabeth Danvers (Jodie Foster) i Evangeline Navarro (Kali Reis). Byłe partnerki muszą pokonać dzielące je różnice, aby rozwiązać sprawę tajemniczej zbrodni, gdy w fikcyjnym mieście Ennis na Alasce ośmiu naukowców obsługujących Arktyczną Stację Badawczą Tsalal znika bez śladu.

W czwartym odcinku Danvers i Navarro próbują radzić sobie z kryzysami rodzinnymi i skupiają się na miejscu morderstwa Annie… i jego powiązaniach z Tsalal. Kiedy problemy psychiczne Julii wychodzą na jaw, Navarro zabiera ją do lokalnego ośrodka. Później Danvers i Navarro potwierdzają miejsce morderstwa Annie, a Danvers nakłada surową karę na Leah.

Sprawdź też: Serial o Harrym Potterze to dopiero początek! HBO Max już myśli o kolejnych seriach.

Czwarty odcinek serialu „Detektyw: Kraina nocy” zostanie wyemitowany 5 lutego o godzinie 03:00 na antenie stacji HBO. W tym samym momencie pojawi się też w ofercie serwisu HBO Max. Odcinek zostanie pokazany ponownie na HBO tego samego dnia o godzinie 20:10. Trzeci epizod nowego „Detektywa” możecie obejrzeć w każdej chwili w ofercie serwisu HBO Max z polskim lektorem lub polskimi napisami. Na cały sezon złoży się 6 odcinków.

 

zdj. HBO