Gotowi na remake „Toksycznego mściciela”? Oto pierwsza fotka z nowego filmu

W sieci ukazała się pierwsza fotka przedstawiająca Petera Dinklage'a („Gra o Tron”) w kreacji stworzonej do „Toksycznego mściciela”. Film będzie nową wersją kultowego klasyka wyprodukowanego w 1984 roku przez studio Troma.

Peter Dinklage w nowej wersji „Toksycznego mściciela”

Głównym bohaterem „Toksycznego mściciela” jest Melvin, sprzątacz na siłowni i zarazem typowy bohater drugiego planu. Któregoś dnia uciekając przed miejscowymi oprychami, Melvin wpada do beczki z toksycznymi chemikaliami i przechodzi mutację, która przekształca go w stworzenie z nowymi umiejętnościami.

Za reżyserię „Toksycznego mściciela” odpowiada Macon Blair, który jest też autorem scenariusza. Poza Dinklagem, w gwiazdorskiej obsadzie filmu powstającego dla Legendary Entertainment są też między innymi Elijah Wood („Władca Pierścieni”), Julia Davis („Skandal w brytyjskim stylu”), Kevin Bacon („Miasto na wzgórzu”), Jacob Tremblay („Predator”) i Taylour Paige („Ma Rainey: Matka bluesa”). 

Pierwszy pokaz filmu odbędzie się w Austin w Teksasie przy okazji tegorocznej odsłony Fantastic Fest, którą zaplanowano na dni 21-28 września. Szerszy plan dystrybucyjny nie został jeszcze ujawniony.

Peter Dinklage Toxic Avenger.JPG

zdj. Legendary / Troma