Gotowi na więcej opowieści ze świata Sonica? Gwiazdy „Powrotu do przyszłości” i „Stranger Things” w obsadzie spin-offu

Jeszcze w tym roku w ofercie platformy Platformy+ odbędzie się premiera serialowego spin-offu filmu „Sonic. Szybki jak błyskawica”. Ujawniono właśnie, że w projekcie poświęconym postaci Knucklesa usłyszmy głosy między innymi Christophera Lloyda („Powrót do przyszłości”) i Cary'ego Elwesa („Stranger Things”).

Filmowa seria o przygodach Sonica cieszy się sporą popularnością i – w ramach nowej pełnometrażowej odsłony – powróci na ekrany pod koniec przyszłego roku. Zanim jednak zobaczymy, jak rozwija się historia popularnego bohatera znanego z gier wideo, czeka nas premiera serialowego spin-offu. W tytułowej roli w produkcji „Knuckles” powróci Idris Elba. W ogłoszonej na ten moment obsadzie, obok nowo dołączonych Lloyda i Elwesa, znaleźli się także: Adam Pally („Happy Endings”, „The Mindy Project”) znany z drugiego kinowego widowiska z roli Wade’a Whipple'aEdi Patterson („Prawi Gemstonowie”), Julian Barratt („Mindhorn”), Scott Mescudi („Nie patrz w górę”) i Ellie Taylor („Ted Lasso”). Gościnne występy zaliczą też Rory McCann („Gra o Tron”) i Tika Sumpter („Prawdziwa jazda”).

Sprawdź też: „Zew Cthulhu” Lovecrafta w końcu doczeka się adaptacji? O zrealizowaniu filmu marzy twórca kasowych hitów kina grozy

Akcja serialu zostanie osadzona przed wydarzeniami z trzeciej odsłony filmowej serii i opowie o tym, jak Knuckles próbuje wyszkolić Wade'a na swojego protegowanego i nauczyć go drogi wojownika Echidna. Jako głównych scenarzysta i producent nad serialem czuwa John Whittington, który pracował nad scenariuszem do ostatnich filmowych przygód Sonica. Pilotażowy odcinek wyreżyserował Jeff Fowler pracujący jako reżyser przy obydwu częściach filmu.

źródło: Discussing Film / zdj. Paramount Pictures