Gotowi na „Zmutowany chaos”? Wizualna strona „Wojowniczych Żółwi Ninja” zachwyca na nowym plakacie

W sieci pojawił się właśnie nowy plakat animowanego filmu „Wojownicze Żółwie Ninja: zmutowany chaos” od Paramount Pictures. Tym razem grafika zachęca widzów do zobaczenia narysowanego widowiska w wersji 3D. Przypomnijmy, ze okazja ku temu trafi się już w przyszłym miesiącu, gdy produkcja trafi do naszych kin. Kiedy dokładnie?

Po latach ukrywania się przed światem zewnętrznym w kanałach Nowego Jorku żółwie ninja ruszają na powierzchnię, by zdobyć akceptację swych nastoletnich rówieśników. Z pomocą swojej ludzkiej przyjaciółki April O'Neil, bracia mierzą się z największym wyzwaniem, które stawia na ich celowniku tajemniczy syndykat zbrodni i armię mutantów. Za wyreżyserowanie filmu odpowiada Jeff Rowe, twórca znakomicie przyjętej, choć nieszczególnie spopularyzowanej, animacji „Mitchellowie kontra maszyny”.

Sprawdź też: Dlaczego „Obcy 5” nie wypalił? Neil Blomkamp nie chciał grać w „hollywoodzkie gierki”

Głosu tytułowej ekipie użyczyli: Micah AbbeyShamon Brown JrNicolas Cantu oraz Brady Noon. Obok nich w obsadzie zameldowały się również takie gwiazdy jak John CenaJackie ChanPaul  RuddIce CubeGiancarlo Esposito czy Post Malone

Polska data premiery „Wojowniczych Żółwi Ninja: Zmutowanego chaosu” została wyznaczona już na 4 sierpnia

Zmutowany chaos TMNT.JPG

zdj. Paramount Pictures