Gwiazda „Mindhuntera” w obsadzie nowej serii familijnej Netfliksa

Poznaliśmy obsadę nowej serii familijnej produkcji Netfliksa. W „Lost Ollie”, adaptacji bestsellerowej powieści Williama Joyce'a zatytułowanej „Ollie's Odyssey” pojawią się między innymi Jonathan Groff („Mindhunter”) i Tim Blake Nelson („Ballada o Busterze Scruggsie”). 

Za scenariusz produkcji odpowie Shannon Tindle, ktora ma w dorobku designerską pracę przy adaptacji „Koraliny” Neila Gaimana i teksty do „Kubo i dwie struny” oraz animacji „Spider-Man: Uniwersum”. Pierwowzór Williama Joyce'a opowiada o młodym chłopcu ruszającym w podróż za utraconą zabawką.

Reżyserią adaptacji „Ollie's Odyssey” zajmie się Peter Ramsey, który parę lat temu poprowadził realizację „Spider-Man: Uniwersum”. Na „Lost Ollie” złożą się cztery odcinki, z których każdy potrwa czterdzieści pięć minut. 

Poza Groffem i Nelsonem w obsadzie pojawią się Mary J. Blige („Mudbound”), Jake Johnson („Jurassic World”), Kesler Talbot („50 States of Fright”) i Gina Rodriguez („Jane the Virgin”). 

Stanowiska producenckie zajęli Shawn Levy i Josh Barry („Stranger Things”) oraz Emily Morris. Za postacie wygenerowane komputerowo odpowie studio Industrial Light & Magic. 

Źródło: Deadline / zdj. Netflix