Gwiazda „Słodkich kłamstewek” zamieszana w nową morderczą intrygę. Mamy zwiastun intrygującego serialu Amazona

Prime Video odsłoniło pełny zwiastun odcinkowego thrillera „Wilderness”, w którym główne powędrowały do Jenny Coleman („Wąż”) i Ashley Benson („Słodkie kłamstewka”). Zobaczcie, czego się spodziewać. Kiedy premiera?

Serialowa produkcja opowie historię pewnej brytyjskiej pary, Liv (Coleman) i Willa (w tej roli Oliver Jackson-Cohen znany z „Nawiedzonego dworu w Bly”). Na pierwszy rzut oka wydaje się, że bohaterowie mają wszystko: nierozerwalną więź, stabilne życie w wytwornej części Nowego Jorku i przeświadczenie, że tak naprawdę całe życie mają jeszcze przed sobą. Idylla kończy się, że gdy Liv dowiaduje się o romansie Willa. Jej rozpacz szybko zastępuje inne uczucie: gniew.

Bohaterka zdaje sobie sprawę, że zemsta to jej jedyna opcja i gdy Will proponuje jej wycieczkę objazdową po największych amerykańskich parkach narodowych, Liz zaczyna układać w głowie złowieszczy plan. „Wilderness” – czytamy w opisie serii – będzie pokręconą historią miłosną, w której wymarzone wakacje i życie jak z bajki zmieniają się w koszmar na jawie.

Sprawdź też: Geralt na równi pochyłej. Widownia „Wiedźmina” malała z sezonu na sezon

Za reżyserię „Wilderness” odpowiada So Yong Kim („Lovesong”, „Góra bez drzew”). Scenariusz, będący adaptacją powieści B.E. Jones, napisała Marnie Dickens („Thirteen”).

Premiera serialu odbędzie się już 15 września.

zdj. Amazon