Gwiazda „Teda Lasso” z główną rolą w „Venomie 3”. Juno Temple dołącza do Marvela

Juno Temple znana szerszej publiczności głównie z roli w komediowej produkcji „Ted Lasso” od platformy Apple TV+ znalazła swój nowy projekt i tym razem okazała się to globalna franczyza. Aktorka zostanie jedną z głównych gwiazd trzeciego filmu o Venomie.

Juno Temple zagra w filmie „Venom 3

Studio Sony Pictures nie zapomniało wcale o „Venomie 3”. Produkcja znalazła właśnie nową gwiazdę i będzie nią Juno Temple mająca w swoim dorobku nie tylko serial „Ted Lasso”, ale także seriale „The Offer”, „Fargo” czy filmy z serii „Czarownica” oraz produkcję „Sin City 2: Damulka warta grzechu”. Nie ujawniono jeszcze, w kogo wcieli się w nowej produkcji bazującej na komiksach Marvela, ale ma odegrać jedną z głównych ról. Jak już informowaliśmy w październiku zeszłego roku, za kamerą widowiska, w którym do głównej roli powróci Tom Hardy, stanie tym razem Kelly Marcel.

Marcel związana jest z filmową serią „Venoma” od jej początku, czyli 2018 roku, ale do tej pory pracowała przy niej jako scenarzystka. Na początku Marcel została zatrudniona tylko do napisania historii do filmowych przygód Venoma, ale z czasem okazało się, że zajmie się też wyreżyserowaniem trzeciej odsłony serii. Będzie to dopiero drugi projekt, w którym Kelly Marcel stanie za kamerą. Jej reżyserskim debiutem był „Ferryman”.

Sprawdź też: „Power Rangers: Once & Always”, czyli o tym, jak Netflix wynalazł wehikuł czasu.

Nad stworzeniem podstawy historii, którą opowie trzecia część serii, pracował też Tom Hardy. Szczegóły na temat fabuły pozostają nieznane. Wiemy jedynie, że film ponownie będzie koncentrował się na postaci Eddiego Brocka. Nie ma aktualnie żadnych wskazówek na temat tego, czy obok Venoma pojawią się inne postacie ze świata Spider-Mana. Przypomnijmy, że pierwszą część serii wyreżyserował Ruben Fleischer, a za drugą odpowiadał Andy Serkis. Do tej pory filmy o Venomie zebrały z kin na całym świecie ponad 1,360 mld dolarów

źródło: deadline.com / zdj. Apple TV+ / Marvel