Gwiazdor „Purpurowych serc” kochankiem Anne Hathaway w adaptacji romansu „Na samą myśl o tobie”

Amazon odnalazł kolejną gwiazdę swojego nowego romantycznego dramatu. Obok występującej w głównej roli Anne Hathaway pojawi się Nicholas Galitzine. Aktora możecie znać z takich produkcji, jak „Purpurowe serca” Netfliksa czy „Kopciuszek”.

„Na samą myśl o tobie” opowiada historię Sophie, czterdziestoletniej rozwódki, która nawiązuje namiętny i burzliwy romans z o wiele młodszym od niej Haysem Campbellem, frontmanem młodzieżowej kapeli August Moon. Choć w ostatnich latach pisarka Robinne Lee dementowała te doniesienia, bestsellerową powieść miała zainspirować postać Harry'ego Stylesa. W tym kontekście warto dodać, że sama powieść narodziła się z fanfiku dedykowanemu właśnie byłemu piosenkarzowi One Direction. 

Sprawdź też: Zakazana miłość, obyczajowe bariery i… przeciętne wykonanie. Dramat „My Policeman” zbiera kiepskie recenzje

Nad scenariuszem filmu pracowała obecnie Jennifer Westfeldt. Prace zdjęciowe mają ruszyć jeszcze w październiku tego roku. Za kamerą adaptacji „Na samą myśl o tobie” znajdzie się Michael Showalter, nominowany do statuetki Emmy reżyser takich produkcji jak „I tak cię kocham” czy „Oczy Tammy Faye”. Produkuje Amazon Studios i studio Welle Entertainment.

Przybliżony termin premiery w ofercie Amazon Prime Video nie został jeszcze ujawniony.

Źródło: Deadline / Netflix