Gwiazdor „Sukcesji” nagrał film w Polsce. Mamy pierwsze zdjęcia!

Kieran Culkin zajmuje się ostatnio przede wszystkim dobieraniem statuetek za rolę w ostatnim sezonie serialu „Sukcesja”, a to dobry moment, aby rozpocząć promocję jego następnego, tym razem filmowego projektu. Zobaczcie pierwsze zdjęcia z nagranego w Polsce filmu „A Real Pain”, w którym zagrał też Jesse Eisenberg.

Kieran Culkin i Jesse Eisenberg na sentymentalnej podróży po Polsce

W 2022 roku Kieran Culkin spędził kilka miesięcy w Polsce na planie nowego filmu Jessego Eisenberga. Produkcja „A Real Painopowiada o dwóch kuzynach, którzy po śmierci ich babci wybierają się na sentymentalną podróż do Polski, aby poznać kraj, z którego pochodzi ich rodzina. Ostatecznie bohaterowie dołączają do grupy odwiedzającej niemieckie obozy koncentracyjne.

„Mają zabawną i napiętą relację” – opowiadał Einsenberg o obu głównych bohaterach swojego nowego filmu. „To słodko-gorzka historia. Zdajemy sobie sprawę, że być może nie tworzymy zbyt zgranego tandemu, choć rozgrywa się to na tle tak dramatycznej opowieści”.

Sprawdź też: „Gladiator 2” w końcu nakręcony! Mamy nowe zdjęcia z główną gwiazdą i reżyserem!

Jesse Eisenberg znany z ról w filmach „Batman v Superman” i „The Social Network” odpowiada za projekt jako scenarzysta i reżyser i zagrał też jedną z głównych ról. Za zdjęcia do filmu odpowiada polski operator Michał Dymek pracujący ostatnio przy filmie „IO” Jerzego Skolimowskiego. Festiwalowa premiera A Real Pain” odbędzie się już w najbliższą sobotę na Festiwalu Sundance.

W obsadzie filmu są także Jennifer Gray wcielająca się w kobietę, która również wybrała się do Polski, aby poznać korzenie swojej rodziny oraz Will Sharpe („Biały lotos”) wcielający się w przewodnika grupy. Kinowej premiery „A Real Pain” możemy oczekiwać w najbliższych miesiącach.

Jesse Eisenberg i Kieran Culkin A real Pain Polska

A Real Pain Polska

Jesse Eisenberg A real Pain

źródło: Vanity Fair / zdj.