Gwiazdorowi „Breaking Bad” też spodobał się serial „Fallout”. Chce zagrać w 2. sezonie!

Nie ma wątpliwości, że serial „Fallout” okazał się sporym sukcesem. Na decyzję dotyczącą przedłużenia produkcji na drugi sezon musieliśmy czekać tydzień. Swoją kandydaturę do zagrania w nowych odcinkach zgłosił w tym czasie Aaron Paul znany Wam doskonale z serialu „Breaking Bad”.

Fallout” przedłużony na drugi sezon. Jest już pierwszy chętny do zagrania

Amazon poinformował już oficjalnie, że serial „Fallout” doczeka się drugiego sezonu. Decyzja o przedłużeniu nowej serii od Prime Video na kolejne odcinki zapadła wyjątkowo szybko, bo już tydzień po premierze. W przypadku tego tytułu Amazon zmienił jednak politykę i od razu w dniu debiutu udostępnił swoim widzom wszystkie osiem epizodów składających się na cały pierwszy sezon. Produkcja spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem wśród krytyków (94% pozytywnych recenzji) i przypadła do gustu także przeważającej części widzów (89% pozytywnych ocen).

Swoje zainteresowanie serialem „Fallout” wykazał też jeden z gwiazdorów serialu „Breaking Bad”. Aaron Paul, bo o nim mowa, pojawił się na uroczystej premierze pierwszego sezonu ze względu na swoje zamiłowanie do gier, na których bazuje nowość Amazona i swoją przyjaźń z Jonathanem Nolanem odpowiadającym za stworzenie produkcji. Duet miał okazję przez kilka lat wspólnie pracować na planie anulowanego przez HBO serialu „Westworld”.

Sprawdź też: Bezapelacyjny lider! Netflix rośnie w siłę i przyciąga milionych nowych widzów.

Aaron Paul Jonathan Nolan

W jednym z wywiadów Nolan przyznał, że Aaron Paul chciałby zagrać w drugim sezonie „Fallouta. Dzisiaj, gdy Amazon oficjalnie zamówił już drugą serię, nic nie stoi na przeszkodzie, aby Paul faktycznie pojawił się w tym uniwersum. Wszystko zależy już tylko od tego, czy twórcy znajdą dla aktora odpowiednią rolę w nowych odcinkach. „Tak, Aaron Paul był na premierze, koleś, którego uwielbiam. Był bardzo uprzejmy. Był bardzo entuzjastycznie nastawiony do serialu. Było coś w rodzaju niewypowiedzianego: No, co tam, stary?” – Nolan powiedział w rozmowie z IGN.

W głównych rolach w drugim sezonie ponownie pojawią się Ella Purnell, Aaron Moten, Kyle MacLachlan oraz Walton Goggins. Powrotu serialu możemy spodziewać się natomiast najwcześniej pod koniec 2025 roku.

zdj. Amazon Prime Video