Gwiazdorzy „Heatstoppera” powrócili na plan! Nowe nazwiska w obsadzie 2. sezonu hitu Netfliksa

Niecałe pół roku po udostępnieniu debiutanckich odcinków romantycznego dramatu „Heartstopper”, ekipa popularnego serialu Netfliksa ponownie znalazła się na planie. Wraz z ogłoszeniem rozpoczęcia zdjęć do drugiego sezonu poznaliśmy nazwiska aktorów, którzy zasilili obsadę serii.

Heartstopper” opowiada inspirowaną komiksem o tym samym tytule historię Nicka i Charliego, dwóch nastolatków uczących się w szkole dla chłopców. Charlie to wysoce emocjonalny neurotyk, który zakochuje się w Nickuwrażliwym zawodniku drużyny rugby. Na skutek przypadku bohaterowie siadają z sobą w ławce. Wkrótce rodzi się między nimi niezwykła przyjaźń, która przeradza się w silne uczucie.

Heartstopper” debiutował w ofercie Netfliksa pod koniec kwietnia tego roku i z miejsca stał się prawdziwym hitem (serial znalazł się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych produkcji streamera w imponującej liczbie 54 państw). W przypadku drugiego sezonu do obsady dopisano czwórkę nowych aktorów: Leilę Khan (pojawi się w roli uczennicy Sahar Zahid), Jacka Bartona (jako starszy brat Nicka, David), Bradleya Richesa (wystąpi w roli Jamesa McEwana) oraz Nimę Taleghaniego (jako nauczyciel, Pan Farouk). 

Sprawdź też: Kolejne przygody Emily w Paryżu. Pierwsze zdjęcia z trzeciego sezonu serialu Netfliksa.

W rolach z poprzedniej serii powrócą zaś Kit Connor jako Nick, Joe Locke jako Charlie, Yasmin Finney, William Gao, Corinna Brown, Kizzy Edgell, Sebastian Croft, Tobie Donovan, Rhea Norwood, Jenny Walser i Cormac Hyde-Corrin. W obsadzie są też Stephen Fry i Olivia Colman

Zdjęcia do serialu wystartowały w tym tygodniu na terenie Wielkiej Brytanii. Nie wiemy jeszcze, na kiedy streamer planuje premierę nowych odcinków. 

Źródło: Deadline / zdj. Netflix