Gwiazdy „Nie martw się kochanie” na nowych zdjęciach. Harry Styles zapowiada przerwę od aktorstwa

Na równo miesiąc przed kinową premierą „Nie martw się kochanie”, thrillera w reżyserii Olivii Wilde, w sieci ukazało się kilka nowych fotek z filmu. Zobaczcie jak prezentują się na nich Florence PughChris Pine i Harry Styles. Ostatni z wymienionych aktorów udzielił też nowego wywiadu, z którego wynika, że nieprędko pojawi się w kolejnym filmowym projekcie.

Przerwę w aktorskiej karierze, Styles zapowiedział w rozmowie z serwisem The Rolling Stone. „Nie sądzę, bym miał pojawić się w [następnym] filmie przez jakiś czas” – czytamy w wywiadzie – „Myślę, że nadejdzie jeszcze czas, że do tego zatęsknię. Ale gdy tworzysz muzykę, dzieje się coś innego. Ma się wrażenie prawdziwej kreatywności. To wrażenie, które wypełnia. Duża część aktorstwa to nie robienie niczego, czekanie. To całkiem dobra praca, jeżeli to właśnie to jest jej najgorszą częścią. Ale mnie ten aspekt nie wynagradza. Podoba mi się to, ale nie zakładam bym miał się tym zająć na dłużej”. 

Przypomnijmy, że nim Styles ponownie skupi się na karierze muzycznej, zobaczymy go jeszcze w dwóch produkcjach. Poza „Nie martw się kochanie” mowa tu o dramacie „My Policeman”, który w listopadzie tego roku zadebiutuje w ofercie Amazon Prime

„Nie martw się kochanie” – nowe zdjęcia z filmu Olivii Wilde. Opis fabuły

Alice (Pugh) i Jack (Styles) żyją w wyidealizowanej społeczności Victory, eksperymentalnego miasteczka zakładowego, które zasiedlają mężczyźni wraz z ich rodzinami pracujący przy ściśle tajnym Projekcie Victory. Optymizm społeczny lat 50. XX wieku propagowany przez dyrektora generalnego, Franka, wizjonera korporacji przyświeca każdemu aspektowi codziennego życia w tej zżytej, pustynnej utopii. Wkrótce jednak powłoka sielankowego życia zaczyna pękać.

Sprawdź też: Chcecie 2. sezonu „Sandmana”? Autor komiksu doradza bingowanie istniejących odcinków

Olivia Wilde wyreżyserowała „Nie martw się, kochanie” na podstawie scenariusza napisanego przez Katie Silberman (wcześniej współpracowali przy „Szkole melanżu”), opartego na opowiadaniu Carey Van Dyke, Shane'a Van Dyke oraz Silberman. Producentami filmu są Wilde, Silberman, Miri Yoon i Roy Lee, a producentami wykonawczymi Richard Brener, Celia Khong, Alex G. Scott, Catherine Hardwicke, Carey Van Dyke i Shane Van Dyke.

W pozostałych rolach w filmie zagrali Chris Pine, Nick Kroll, Sydney Chandler, Kate Berlant, Asif Ali, Douglas Smith, Timothy Simons oraz Ari'el Stachel

Debiut „Nie martw się, kochanie odbędzie się 23 września 2022 roku. Wcześniej film doczeka się specjalnego pokazu podczas Międzynardowego Festiwalu Filmowego w Wenecji.

 Nie-martw-się-kochanie-Harry Styles.jpg

Nie-martw-się-kochanie-Olivia-Wilde.jpg

Nie-martw-się-kochanie-Chris-Pine.jpg

Nie-martw-się-kochanie-Florence-Pugh.jpg

zdj. Warner Bros.