Gwiazdy „Spider-Mana” i „Tenet” nakręciły film podczas pandemii [zdjęcie]

Dowiedzieliśmy się właśnie, że Zendaya, znana z roli MJ w ostatnich odsłonach „Spider-Mana” i John David Washington („Tenet”, „BlackKklansman”) nakręcili film podczas trwającej w Hollywood produkcyjnej pauzy. Film jest pierwszym projektem, który udało się ukończyć mimo trwającej pandemii koronawirusa. 

Według pierwszych zapowiedzi „Malcolm & Marie” opowie historię, w której odnajdą się tematy znane z „Historii małżeńskiej” Netfliksa, połączone z motywami życia w obecnej rzeczywistości. Choć na ten moment nie dysponujemy opisem fabuły, oficjalnie udostępnione materiały promocyjne wyszczególniają, że „Malcolm & Marie” to pierwszy film, który zdołał rozpocząć i zakończyć produkcję od czasu wprowadzenia kwarantanny”.

Reżyserem i scenarzystą filmu jest Sam Levinson („Euforia”). Przygotowanie tekstu miało zająć mu zaledwie tydzień. Prace na planie na terenie prywatnej posiadłości w Monterey County wystartowały 17 czerwca i zakończyły się 2 lipca. Produkcja była objęta szeregiem obostrzeń, w tym koniecznością zachowania dystansu przez członków ekipy.

EccLqWMU4AUaU-Z.jpg

 Źródło: Comicbookmovie.com / zdj. Disney / Warner Bros.