Hawkins upadnie. Mamy zwiastun finałowych odcinków 4. sezonu „Stranger Things”

Za nieco ponad tydzień na platformie Netflix zadebiutują dwa finałowe odcinki czwartego sezonu serialu „Stranger Things”. Jak zapowiada się kolejna bitwa o Hawkins i co czeka głównych bohaterów produkcji? Zobaczcie mnóstwo nowych scen w pełnym zwiastunie finałowych rozdziałów.

4. sezon „Stranger Things” – fabuła serialu

Od bitwy o Starcourt, która przyniosła miasteczku Hawkins terror i zniszczenie, minęło sześć miesięcy. Zmagając się z jej skutkami, nasza grupa przyjaciół po raz pierwszy zostaje rozdzielona, a zmaganie się z zawiłościami licealnego życia wcale nie ułatwia im sprawy. W tym trudnym dla nich okresie pojawia się nowe przerażające zagrożenie nie z tego świata. Jeśli rozwiążą jego makabryczną tajemnicę, być może uda im się w końcu położyć kres horrorom Drugiej Strony.

Ostatnie dwa odcinki czwartej serii serialu „Stranger Things” pojawią się na Netflix już 1 lipca. Przedostatni odcinek potrwa 1 godzinę i 25 minut, a finałowy epizod aż 2 godziny i 19 minut.

Sprawdź też: Jeszcze więcej akcji w nowej zapowiedzi filmu „Thor: Miłość i grom”.

W głównych rolach jeszcze raz na ekranie pojawią się: Winona Ryder (w roli Joyce Byers), David Harbour (Jim Hopper), Millie Bobby Brown (Jedenastka), Finn Wolfhard (Mike Wheeler), Gaten Matarazzo (Dustin Henderson), Caleb McLaughlin (Lucas Sinclair), Noah Schnapp (Will Byers), Sadie Sink (Max Mayfield) i Natalia Dyer (Nancy Wheeler).

zdj. Netflix