Jeszcze więcej akcji w nowej zapowiedzi filmu „Thor: Miłość i grom”

Marvel na dobre rozkręcił kampanię filmu „Thor: Miłość i grom”, który trafi na duży ekran już na początku lipca. Produkcja doczekała się właśnie kolejnej zapowiedzi wideo odkrywającej sporo nowych i niepublikowanych jeszcze fragmentów. Zobaczcie, jak zapowiada się starcie Thora i jego sojuszników z potężnym mordercą Bogów.

Po pokonaniu Thanosa dziedzic Asgardu próbuje jeszcze raz odnaleźć swe powołanie i właściwą drogę w życiu. Rozpoczyna się jego wewnętrzna podróż, jakiej jeszcze nie widzieliśmy. Jego spokój zaburza jednak galaktyczny zabójca znany jako Gorr the God Butcher (Christian Bale), który dąży do zgładzenia wszystkich bogów. By przeciwstawić się temu zagrożeniu, Thor korzysta z pomocy królowej Walkirii (Tessa Thompson), Korga (Taika Waititi) i byłej dziewczyny Jane Foster (Natalie Portman), która jakimś trafem dzierży teraz magiczny młot i włada mocami błyskawicy. Zespół wyrusza wspólnie w niebezpieczną podróż, aby odkryć tajemnicę zemsty kosmicznego Rzeźnika i powstrzymać go, nim będzie za późno.

Sprawdź też: Kevin Feige obiecuje, że niedługo poznamy plany na kolejną sagę Marvela.

W kinach film „Thor: Miłość i grom” zadebiutuje już 8 lipca 2022 roku. Role główne zagrali w nim: Chris Hemsworth wracający w roli Thora, Natalie Portman wcielająca się jeszcze raz w Jane Foster oraz Tessa Thompson wracająca jako Walkiria. W pozostałych rolach wystąpili: Jaimie Alexander, Russell Crowe, Matt Damon, Jeff Goldblum oraz Christian Bale grający naczelnego złoczyńcę filmu, Gorra.

zdj. Marvel