HBO Max prezentuje nowy serial od twórców „Euforii”. Zobaczcie zwiastun „The Idol”

Na kanałach HBO i studia A24 pojawił się nowy teaser zapowiedzianego na ten rok serialu „The Idol”, za który odpowiada piosenkarz The Weeknd oraz Sam Levinson, czyli twórca „Euforii”. W jednej z głównych ról pojawia się Lily-Rose Depp.

Produkcja ma opowiedzieć historię samopomocowego guru i lidera współczesnego kultu, który nawiązuje skomplikowaną relację z początkującą gwiazdą muzyki popowej. W głównych rolach serialu „The Idol”, poza Depp, występują sam The Weeknd (a właściwie Abel Makkonen Tesfaye)Eli Roth, Hank Azaria, Dan Levy, Jennie Ruby Jane i Ramsey.

Warto przypomnieć, że wiosną tego roku do mediów przedostała się informacja, iż serial uległ sporym modyfikacjom, które w założeniu miały znacznie wpłynąć na jego kierunek kreatywny, a także obsadę i ekipę filmową. Oprócz wspomnianych wyżej twórców serial współtworzą także Amy Seimetz („Dziewczyna z doświadczeniem”) jako reżyserka oraz Joe Epstein jako showrunner. W realizację zaangażowane jest też studio A24 Television. Premierę zaplanowano na przyszły rok.

zdj. HBO Max