HBO Max w końcu uzupełni ofertę! Na te filmy DC Comics czekaliśmy

W Polsce oferta HBO Max nie robiła nigdy wrażenia pod względem animowanych produkcji DC Comics, ale sytuacja w końcu zaczyna się zmieniać. Już w najbliższych dniach i tygodniach ofertę platformy zasili kilka produkcji, które – miejmy nadzieję – będą początkiem większej zmiany. Na jakie tytuły możemy liczyć w sierpniu i wrześniu?

Animowane filmy DC Comics trafią na HBO Max

Warner Bros. od kilku lat mocno stawia na produkowanie animowanych filmów osadzonych w świecie DC Comics, ale w naszym kraju tylko nieliczne z nich trafiały na platformę HBO Max. Cały czas w serwisie brakuje też wielu klasycznych animacji – na pojawienie się kultowej animacji „Batman: The Animated Series” musieliśmy czekać wiele miesięcy. Wygląda jednak na to, że powoli sytuacja może się zmieniać, bowiem w najbliższych tygodniach do oferty trafi kilka nieco starszych i nowych animowanych filmów ze świata Batmana i Superman.

Na 25 sierpnia zapowiedziana została premiera filmu „Batman i Superman: Bitwa supersynów” opowiadająca o tym, jak kilkunastoletni Jonathan Kent i Damian Wayne łączą siły, aby ocalić nie tylko swoich najbliższych, ale też cały świat. W Stanach Zjednoczonych film debiutował w październiku zeszłego roku.

Koniecznie sprawdź też:

Możemy też potwierdzić, że na 1 września zapowiedziany został debiut tegorocznej produkcji „Legion superbohaterów” oraz wypuszczonego w 2021 roku filmu „Batman: Dusza Smoka”. Pierwszy z nich opowiada o Supergirl, która wspólnie z grupą potężnych superbohaterów trafia na spisek tajemniczego zespołu złoczyńców. Drugi z nich zabiera nas natomiast do lat 70. ubiegłego wieku i opowiada o tym, jak Bruce Wayne wspólnie ze swoimi niecodziennymi sprzymierzeńcami stawia czoła wyzwaniu z nie z tego świata.

Animowane filmy DC Comics na HBO Max

  • Batman i Superman: Bitwa supersynów” – premiera 25 sierpnia
  • Legion superbohaterów” – premiera 1 września
  • Batman: Dusza Smoka” – premiera 1 września

zdj. HBO Max