„Barbie” już niedługo trafi do VOD! Znamy datę premiery

Barbie” stała się kinowym fenomenem tego lata i wielki przebój studia Warner Bros. będzie gościł jeszcze na dużym ekranie przez kilka tygodni, ale powoli zaczyna już także spoglądać w kierunku domowej dystrybucji. Właśnie dowiedzieliśmy się, kiedy produkcja z Margot Robbie trafi do serwisów VOD!

Barbie” już na początku września trafi do serwisów VOD!

Ogłoszono właśnie, że „Barbie” zaliczy debiut w cyfrowej dystrybucji już 5 września, czyli dokładnie 46 dni po debiucie w kinach, który przypadał na 21 lipca. Jak na razie jest to data premiery odnosząca się do rynku amerykańskiego. Nie mamy jeszcze pewności, że tego samego dnia film pojawi się też w Polsce. Niewykluczone, że na premierę w naszym kraju będziemy musieli poczekać nieco dłużej. Przypomnijmy, że na platformę HBO Max filmowa „Barbie” zawita najwcześniej 22 września. Włodarze studia potwierdzili jakiś czas temu, że premiery w streamingu możemy oczekiwać dopiero jesienią.

Koniecznie sprawdź też:

Film wyreżyserowany przez Gretę Gerwig zebrał od widzów na całym świecie już 1,197 mld dolarów i powinien osiągnąć wynik w granicach 1,4 mld dolarów do końca swojego pobytu w kinach.

zdj. Warner Bros.