HBO Max z Playerem na stałe w niższej cenie. Jak skorzystać z rabatu?

Platforma Player przygotowała nową promocję na łączony pakiet z serwisem HBO Max. Jeszcze przez kilka dni możecie zapewnić sobie dostęp do obydwu katalogów w obniżonej cenie, która będzie obowiązywała też przez kolejne miesiące. Poznajcie szczegóły.

Player+ HBO Max w promocyjnej cenie

Player przygotował promocję na pakiety łączone z platformą HBO Max. Jeśli zdecydujecie się na subskrypcję Playera z reklamami, to wraz z dostępem do HBO Max zapłacicie miesięcznie 35 zł (dotychczasowa cena wynosiła 40 zł). Jeśli postawicie natomiast na pakiet Playera bez reklam, to w pakiecie z HBO Max miesięczny koszt wyniesie 40 zł (dotychczasowa cena 50 zł).

Cena pakietów nie wrośnie po upływie 30 dni i będzie obowiązywała również w kolejnych miesiącach, do momentu aż nie anulujecie subskrypcji. Po przerwaniu miesięcznego opłacania cena wróci do 40 lub 50 zł w zależności od wybranego pakietu.  Z oferty możecie skorzystać do 7 maja bieżącego roku. Przypomnijmy, że aktualna cena subskrypcji samego HBO Max wynosi 29,99 zł.

Sprawdź też: „Silos” to najlepszy serial na Apple TV+. Recenzja postapokaliptycznej nowości z Rebeccą Ferguson.

Łączona subskrypcja daje nam dostęp do ofert dwóch serwisów: HBO Max oraz PLAYER (z reklamami lub bez reklam), zapewnia też wygodną płatność, comiesięczną płatność w jednym miejscu za obydwie platformy. Oczywiście z oferty możecie zrezygnować w każdym momencie. Oprócz produkcji HBO Max w ofercie Playera znajdują się też oryginalne seriale tego serwisu, a także tytuły TVN, programy Discovery+ i kanały TV na żywo: TVN, HBO, HBO2 oraz HBO3.

zdj. Warner Bros. Discovery