Daryl i Carol powracają. Zapowiedź 2. sezonu spin-offu „The Walking Dead”

Postapokaliptyczny romans w postaci „The Walking Dead: The Ones Who Live” dobiegł końca, ale za rogiem już czai się kolejna produkcja osadzona w uniwersum Żywych Trupów. Mowa o drugim sezonie spin-offu u o Darylu Dixonie, w którym obok Normana Reedusa ponownie zobaczymy Melissę McBride powracającą do roli Carol Peletier. Zerknijcie na teaser i pierwszy fragment nowych odcinków.

The Walking Dead: Daryl Dixon” sezon 2. – Daryl i Carol powracają w zapowiedzi nowych odcinków

Przypomnijmy, że według oryginalnych planów na spin-offową serię Carol miała towarzyszyć Darylowi już w trakcie wydarzeń debiutanckiego sezonu. Aktorka nie zdołała jednak ostatecznie znaleźć się na planie serialu. W wywiadach z ubiegłego roku aktorka Melissa McBride obiecywała jednak, że przy okazji następnych odcinków nieobecność ta zostanie fanom zrekompensowana. Jej bohaterka pojawiła się też w finałowej scenie ostatniego odcinka debiutanckiej serii.

Przypomnijmy, że w ramach następnych odcinków McBride dołączyła do produkcji jako regularna członkini obsady. By podkreślić jej pierwszoplanowy udział w serii drugi rozdział „Daryla Dixona” doczekał się podtytułu „The Book of Carol”. Poniżej zobaczycie nowy klip z serialu.

Sprawdź też: Benedict Cumberbatch i Olivia Colman uwikłani w paskudny rozwód. To remake klasycznej komedii

Kolejny spin-off „The Walking Dead” bez premiery w Polsce

Premierę drugiego sezonu „The Walking Dead: Daryl Dixon” za oceanem zaplanowano na najbliższe lato – dokładny termin debiutu nie został jeszcze ujawniony. Niestety, podobnie jak poprzednie spin-offy „The Walking Dead”, „Daryl Dixon” też nie odnalazł nadawcy w Polsce i w chwili obecnej nie ma żadnych informacji, co do premiery w rodzimych usługach. 

Poza McBride i Reedusem w obsadzie drugiego sezonu spin-offu znajdą się najpewniej Clémence Poésy, Louis Puech Scigliuzzi, Laïka Blanc-Francard, Anne Charrier,  Romain Levi, Adam Nagaitis.

Źródło: Screen Rant / zdj. AMC