Hitowy serial „W garniturach” wraca w nowej odsłonie. Gwiazdor serii wybrany!

Serial „W garniturach” przeżywa ostatnio drugą młodość dzięki pojawieniu się na platformie Netflix, ale w przygotowaniu jest także oficjalny spin-off po popularnej produkcji emitowanej w latach 2011-2019. Wiemy już, kto stanie na czele nowej obsady.

Stephen Amell gwiazdą nowego serialu „W garniturach

W październiku ubiegłego roku ujawniono, że wytwórnia NBCUniversal zabiera się za stworzenie nowej wersji serialu „W garniturach”. Niedawno ujawniono, że akcja spin-offu przeniesie się z Nowego Jorku do Los Angeles i rozegra się w środowisku prawników działających w branży rozrywkowej. Za serial odpowiada twórca oryginalnej serii, czyli Aaron Korsh.

Znaleziono już główną gwiazdę nowego serialu zatytułowanego W garniturach: LA”. Kontrakt na zagranie w produkcji podpisał właśnie Stephen Amell. Aktor znany doskonale widzom superbohaterskich produkcji od stacji The CW z głównej roli w serialu Arrow zagra Teda Blacka, charyzmatycznego prawnika reprezentującego siły natury, który przedkłada swoje interesy ponad potrzeby innych.

Sprawdź też: Marvel zmartwychwstanie? Deadpool królem zwiastunów! Avengersi i Spider-Man pokonani.

Black był kiedyś prokuratorem w Nowym Jorku, ale zrezygnował z posady i założył własną kancelarię prawniczą w Los Angeles specjalizującą się w prawie karnym i sprawach dotyczących branży rozrywkowej. Teraz jego firma przeżywa poważny kryzys i aby ją uratować, Ted musi podjąć się zadania, którym gardził przez całą swoją karierę. W jego kancelarii pracują znakomici prawnicy, których lojalność wobec Teda, jak i siebie nawzajem zostanie wystawiona na próbę.

Serial „W garniturach” przeżywa drugą młodość. To hit platformy Netflix

Stephen Amell

Nowe okoliczności sprawiają, że coraz trudniej będzie im powstrzymać się od mieszania życia osobistego i zawodowego. Jakby tego było mało, na jaw zaczynają wychodzić wydarzenia sprzed lat, które sprawiły, że Ted zostawił wszystko i wszystkich, których kochał. Prace na planie W garniturach: LA ruszą w marcu w Vancouver. 

SerialW garniturach” emitowany był od 2011 roku na antenie USA Network. Serial doczekał się dziewięciu sezonów, a ostatni odcinek pokazano w 2019 roku. Po czterech latach produkcja przeżywała drugą młodość po tym, jak trafiła na platformę Netflix, gdzie przyciągnęła tłumy widzów i stała się wielkim hitem. Przez wiele tygodni zajmowała pierwsze miejsca na listach najczęściej oglądanych seriali i w sumie na platformach Netflix oraz Peacock wygenerowała ponad 45 miliardów minut, co dało mu miano najpopularniejszego serialu 2023 roku. Gwiazdami oryginalnej serii byli Patrick J. Adams, Gabriel Macht, Rick Hoffman, Meghan Markle, Gina Torres i Sarah Rafferty.

zdj. NBCUniversal